پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۵۰۱
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
0
پول نیوز - آذرمی جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات پست بانک ایران طی هشت ماهه سالجاری که در راستای تثبت و سودآوری بانک انجام شده است قدردانی نمود.

قدردانی وزیر ارتباطات از رشد عملکرد و یوددهی پست بانک

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، در متن تقدیر وی آمده است: گزارش اقدامات پست بانک ایران در هشت ماهه سال جاری، براساس سیاست ها و برنامه های عملیاتی مصوب سال 98 با رویکرد سودآوری و تثبیت وضعیت بانک که شامل هدف گذاری عملیاتی شاخص های اصلی برای مناطق، استان ها و شعب است دریافت شد.


اتخاذ رویکرد جدید از ابتدای سال 98، تحرکات و تلاش های مطلوبی برای رشد عملکرد و سوددهی بانک توسط تیم مدیریت جدید و کارکنان ساعی کاملاً مشهود است و اینکه پست بانک ایران توانسته است در نه ماهه اول سالجاری در هزینه و درآمد سالجاری خود به نقطه سربه سر برسد نشان از همت بالا و تلاش روزافزون این مجموعه دارد و امیدوارم در سایر شاخص های عملکردی هم روند تحول ادامه یابد.


امید است در سال آتی که پست بانک بیست و چهارمین سال خود را تجربه می کند تحول بانکداری نوین در قالب بانکداری دیجیتال برای حرکت به سوی اقتصاد هوشمند دیجیتال را در سرلوحه کار قرارداده و روند سودآوری و درآمدزائی خود را تثبیت و با تکمیل زیرساخت های حقوقی و تکمیل مجوزهای قانونی و اصلاح شاخص های مهم بانکی چون کفایت سرمایه و اصلاح ساختار، پایه گذار تحول در سیستم بانکی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.