پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کاتب در گفت‌وگو با پول‌نیوز عنوان کرد:
کد خبر: ۳۲۲۴۸۰
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
0
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 99 از پایان روند بررسی لایحه بودجه سال آینده در این کمیسیون تا بیستم دی‌ماه خبر داد.

غلامرضا کاتب نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 99 در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پول‌نیوز با اشاره به آغاز روند بررسی لایحه بودجه سال آینده در این کمیسیون، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 از روز اول دی آغاز به‌کار کرده که کلیات آن نیز در جلسه روز سه‌شنبه گذشته(سوم دی) در این کمیسیون تصویب شد.

وی با بیان اینکه روند بررسی بخش‌های درآمدی لایحه بودجه سال 99 در کمیسیون تلفیق آغاز شده است، اظهار داشت: طی روزهای اخیر پیشنهادات نمایندگان مجلس درباره لایحه بودجه 99 به کمیسیون تلفیق ارجاع شده و این پیشنهادات ملاک بررسی‌های اعضای کمیسیون تلفیق برای بودجه سال آینده قرار می‌گیرد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 99 تأکید کرد: بیشترین پیشنهادات نمایندگان درباره لایحه بودجه 99 که به این کمیسیون ارجاع شده، پیرامون میزان افزایش حقوق کارگران و کارمندان، فروش اوراق مشارکت، واقعی شدن فروش روزانه نفت، قیمت ارز و نیز در حوزه ساماندهی بازار مسکن و بهبود وضع معیشتی مردم است، البته تعدادی از نمایندگان هم پیشنهاداتی در زمینه حمایت از رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار ارائه داده‌اند.

کاتب افزود: طی جلساتی که در کمیسیون تلفیق خواهیم داشت، تلاش می‌‌کنیم تصمیماتی در حوزه بهبود وضع معیشتی مردم اتخاذ شده و طوری باشد که این تصمیمات برای دولت نیز قابل اجرا باشد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 99 در پایان با اشاره به زمان پایان روند بررسی بودجه سال آینده در این کمیسیون، گفت: جلسات کمیسیون تلفیق از فردا یکشنبه( 8 دی) ادامه می‌یابد که برنامه‌ریزی کرده‌ایم، تا روند بررسی این لایحه در روز بیستم دی در کمیسیون تلفیق پایان یافته و گزارش نهایی آن را تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.