پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۳۵۵
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
0
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ از تشکیل کمیته‌ای ویژه در این کمیسیون برای واقعی کردن ارقام بودجه ۹۹ خبر داد و گفت: گزارش نهایی این کمیته در روز دوشنبه آینده تقدیم هیئت‌رئیسه کمیسیون تلفیق خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

هادی قوامی سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پول‌نیوز با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون برای واقعی شدن ارقام لایحه بودجه سال آینده، گفت: دولت در لایحه بودجه سال ۹۹ برخی ارقام، نظیر میزان فروش نفت و نیز میزان فروش اوراق مشارکت را واقعی مطرح نکرده است که این ارقام باید اصلاح شود.

وی، یکی از مهم‌ترین آسیب‌های واقعی نبودن ارقام بودجه را غیرقابل تحقق بودن این ارقام در پایان سال عنوان کرد و اظهار داشت: گفته می‌شود روشی که دولت در تدوین لایحه بودجه ۹۹ در پیش گرفته در راستای امیدآفرینی بوده و قصد داشتند دشمن را مأیوس کنند، اما سؤال این است که آیا دشمن با ارقام غیرواقعی مأیوس می‌شود یا با اتخاذ روش‌های صحیح برای کسب درآمد؟

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ اضافه کرد: در راستای تصمیم این کمیسیون برای واقعی‌کردن ارقام بودجه و امکان تحقق آنها در پایان سال آینده، قرار شده کمیته‌ ویژه‌ای در کمیسوین تلفیق، متشکل از معاون رئیس سازمان برنامه و بودجه، نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات  و نیز اعضای کمیسیون تلفیق، تشکیل شود.

قوامی به وظایف و اختیارات کمیته ویژه در کمیسیون تلفیق برای واقعی کردن ارقام بودجه 99 اشاره کرد و گفت:  قرار است این کمیته گزارشی از منابع درآمدی و هزینه‌ای، به‌خصوص در حوزه اوراق مشارکت و نیز میران واقعی فروش نفت، به‌طور واقعی و قابل وصول تهیه کرده و این موارد را احصاء کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ در پایان خاطرنشان کرد: جلسات این کمیته ویژه در کمیسیون تلفیق تا روز دوشنبه(8 دی) ادامه دارد و گزارش این کمیسیون نیز قرار شده در همین روز تقدیم هیئت‌رئیسه کمیسیون تلفیق قرار گیرد تا ملاک نظر بررسی‌ها در روند تدوین بودجه ۹۹ قرار گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.