پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۳۴۵
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷
0
پول نیوز - 325 نیروگاه خورشیدی مختص مشترکان در 21 شهر استان نصب و راه‌اندازی شد.
به‌ گزارش پول نیوز، "مهدی شفیعیان"، با بیان اینکه استان فارس از جمله استان‌هایی است که به‌دلیل برخورداری از تابش مناسب جزو مناطق مستعد برای استفاده از نیروگاه‌های خورشیدی است، اظهار داشت: متوسط میزان تابش این استان بین 2000 تا 2200 کیلووات ساعت بر مترمربع در سال بوده که این میزان تابش برای نیروگاه‌های خورشیدی مناسب است.

وی افزود: شهرستان بوانات با 41 نیروگاه، شهرستان جهرم با برخورداری از 33 نیروگاه و همچنین شهرستان داراب با احداث 32 نیروگاه خورشیدی بیشترین تعداد نصب نیروگاه‌ها را در میان سایر شهرستان‌های فارس دارند.

شفیعیان یادآور شد: این نیروگاه‌ها بی صدا بوده و هزینه تعمیر و نگهداری آنان نیز حداقل است که به همین دلیل نصب این نیروگاه‌ها با استقبال خوبی از سوی مشترکان روبرو شده است.

وی، مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس و ثبت درخواست به صورت اینترنتی را از جمله شرایط عقد قرارداد خرید تضمینی 20 ساله مختص مشترکان برای تمامی تعرفه‌های خانگی، تجاری، صنعتی و کشاورزی با امکان اتصال نیروگاه متقاضی توسط کنتور مستقل به شبکه برق در استان فارس برشمرد و افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.farsedc.ir ، قسمت خدمات الکترونیک پرکاربرد و انتخاب گزینه قرارداد خرید تضمینی برق خورشیدی نسبت به ثبت نام و ثبت درخواست احداث نیروگاه اقدام کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.