مدیرعامل کارگزاری ملل پویا خبر داد:
کد خبر: ۳۲۲۳۲۹
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
0
پول نیوز - مدیرعامل کارگزاری ملل پویا گفت: بازار سرمایه روند طبیعی خود را طی می کند و افت شاخص بازار طی امروز طبیعی است.

روند صعودی بورس در هفته آینده

کمال خانزاده در گفتگو با خبرنگار پول نیوز، در خصوص وضعیت امروز بازار سرمایه بیان داشت: امروز بازار با افت شاخص کل روبه رو شد که روند طبیعی است و این افت و خیز را می توان بخش حیاتی جامعه دانست.

وی افزود: طی روزهای آینده گزارش 9 ماهه شرکت های موجود در بورس و فرابورس منتشر می شود که می‌توان گفت در صورت مالی این شرکت ها تحلیلی اشتباه از لحاظ بنیادی یافت نمی شود.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: افت امروز بازار روندی کاملا طبیعی است و طی هفته آینده این افت شاخص ها تبدیل به افزایش آن ها می شود.

مدیرعامل کارگزاری ملل پویا در پیش هفته آینده بازار سهام گفت: بازار طی هفته آینده با روند صعودی مواجه می شود البته اخبار و اتفاقات نیز روی بازار اثرگذاری هستند اما؛ به احتمال زیاد این روند صعودی و مثبت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بازار سرمایه روند متعادل و طبیعی را دنبال می‌کند

صعود شاخص ها به پله 400 هزار

وی ادامه داد: برخی از تک سهام‌ها و زیرگروه های دارویی و زراعی درگیر حباب بازار سرمایه هستند اما؛ سهم های بنیادی این درگیری را نداشته و به قیمت واقعی خود عرضه و خریداری شدند.

خانزاده در خصوص نوسانات بازار سرمایه گفت: اغلب نوسان های بازار متعلق به سهام خرد و شرکت هایی با ارزش داریی و سرمایه پایین تر هستند.

در نهایت مدیرعامل کارگزاری ملل پویا بیان داشت: بازار هفته آینده با روند صعودی روبه رو خواهد بود اما؛ افت نیز جزیی از بخشی از سرمایه است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: