پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

مدیرعامل کارگزاری ملل پویا خبر داد:
کد خبر: ۳۲۲۳۲۹
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
0
پول نیوز - مدیرعامل کارگزاری ملل پویا گفت: بازار سرمایه روند طبیعی خود را طی می کند و افت شاخص بازار طی امروز طبیعی است.

روند صعودی بورس در هفته آینده

کمال خانزاده در گفتگو با خبرنگار پول نیوز، در خصوص وضعیت امروز بازار سرمایه بیان داشت: امروز بازار با افت شاخص کل روبه رو شد که روند طبیعی است و این افت و خیز را می توان بخش حیاتی جامعه دانست.

وی افزود: طی روزهای آینده گزارش 9 ماهه شرکت های موجود در بورس و فرابورس منتشر می شود که می‌توان گفت در صورت مالی این شرکت ها تحلیلی اشتباه از لحاظ بنیادی یافت نمی شود.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: افت امروز بازار روندی کاملا طبیعی است و طی هفته آینده این افت شاخص ها تبدیل به افزایش آن ها می شود.

مدیرعامل کارگزاری ملل پویا در پیش هفته آینده بازار سهام گفت: بازار طی هفته آینده با روند صعودی مواجه می شود البته اخبار و اتفاقات نیز روی بازار اثرگذاری هستند اما؛ به احتمال زیاد این روند صعودی و مثبت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بازار سرمایه روند متعادل و طبیعی را دنبال می‌کند

صعود شاخص ها به پله 400 هزار

وی ادامه داد: برخی از تک سهام‌ها و زیرگروه های دارویی و زراعی درگیر حباب بازار سرمایه هستند اما؛ سهم های بنیادی این درگیری را نداشته و به قیمت واقعی خود عرضه و خریداری شدند.

خانزاده در خصوص نوسانات بازار سرمایه گفت: اغلب نوسان های بازار متعلق به سهام خرد و شرکت هایی با ارزش داریی و سرمایه پایین تر هستند.

در نهایت مدیرعامل کارگزاری ملل پویا بیان داشت: بازار هفته آینده با روند صعودی روبه رو خواهد بود اما؛ افت نیز جزیی از بخشی از سرمایه است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.