پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

رشد 55 درصدی «کمباین سازی ایران»؛
کد خبر: ۳۲۲۳۱۵
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
0
نمایش افزایش 55 درصدی درآمدها در 9 ماهه سال جاری نسبت به سال قبل نشان از بهبود فرایند فروش دارد که افزوده شدن محصول جدید کمباین برنج، امیدها به درآمدها و سودآوری بیشتر از «تکمبا» را بالا برده است.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «کمباین سازی ایران» در آذر ماه حدود 2 میلیارد ريال کمتر از آبان ماه فروخت و به درآمد 151 میلیارد ريالی بسنده کرد.
در مجموع، «تکمبا» در دوره 9 ماهه منتهی به آذر ماه یک هزار و 119 میلیارد ريال درآمد از محل فروش محصولات خود کسب کرد که اگر این رقم را در مقابل درآمد 9 ماهه سال گذشته قرار دهیم، رشد 55 درصدی نمایان خواهد شد.
در این مدت فروش کمباین سبک به عنوان محصول اصلی شرکت با رشد 90 درصد همراه شده است. از سوی دیگر، خط تولید کمباین برنج به تازگی راه اندازی شده و با وجود این که در آبان و آذر ماه تعداد فروش دستگاه کمباین برنج صفر بود اما؛ تا به امروز 228 میلیارد ريال از این محصول جدید، روانه خزانه خود کرده است.


انتظار می رود با فروش بیشتر این محصول، روند فروش سرعت بیشتری بگیرد و به درآمد پیش بینی شده یک هزار و 673 میلیارد ريالی دست یابد. تا پایان دوره 9 ماهه توانسته 67 درصد از این رقم را پوشش دهد.

«تکمبا» با محصول جدید می تازد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.