پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۲۳۱۳
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
0
پول نیوز - با وجود آن که درآمدهای محقق شده «رمپنا» در 8 ماه فعالیت از سال مالی خود از پیش بینی ها عقب است اما؛ انتظار می رود مطابق سنوات گذشته در ماه های پایانی سال شاهد جهش درآمدی شرکت باشیم.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، عملکرد یک ماهه «گروه مپنا» در آذر ماه منتج به درآمد 2 هزار و 319 میلیارد ريالی شد که از مبلغ فروش آبان ماه 33 درصد بیشتر است.
به این ترتیب، جمع کل درآمدهای شرکت از رقم 18 هزار و 740 میلیارد ريال فراتر رفت که این رقم از عملکرد 8 ماهه سال گذشته 4 درصد کمتر است.
در سال گذشته بخش اعظمی از درآمدهای «رمپنا» تا دوره مذکور از محل طرح های سیکل ترکیبی ایجاد شد اما؛ در سال جاری تا پایان آذر ماه شاهد کاهش 59 درصدی درآمدهای این بخش هستیم.
این شرکت که سال مالی منتهی به فروردین دارد، پیش بینی کرده تا پایان سال مالی خود به درآمد عملیاتی 57 هزار میلیارد ريالی دست یابد که تا پایان دوره 8 ماهه 33 درصد این مبلغ را پوشش داده است.

رشد 33 درصدی درآمدها حسن ختام پاییز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: