پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛
کد خبر: ۳۲۲۳۰۱
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
0
پول نیوز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان امسال بالای ۲۵ هزار واحد از مسکن مهر‌های شهر جدید پردیس را به متقاضیان تحویل خواهیم داد و باقی مانده این واحد‌های در شهر جدید پردیس معرض ملکی یا پرونده قضایی دارند که بخش عمده این واحد موجب خلع ید پیمانکاران شده است.

به گزارش پول نیوز، تحویل ۲۵ هزار واحد از مسکن مهر‌ها پردیس به متقاضیان تا پایان امسال حبیب الله طاهرخانی بیان کرد: اراضی طرح اقدام ملی مسکن متفاوت از مسکن مهر است و یک سری اراضی جدید برای این طرح تخصیص یافته است.

وی افزود: افراد برای ثبت نام طرح ملی مسکن در پردیس و پرند باید دارای سابقه سکونت در تهران یا پردیس را داشته باشند و شهر‌های جدید، پاسخگوی نیاز مردم در کلان شهر‌ها هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید تصریح کرد: جامعه مخاطب پردیس شهروندان تهرانی متقاضی مسکن هستند و بسیاری از افرادی که در طرح اقدام ملی مسکن در واحد‌های پردیس و پرند ثبت نام کردند ممکن است حائز شرایط نباشند و مطابق ثبت نام در سایر شهر‌ها نیز نشان می‌دهد که درصد بالایی از این افراد حذف خواهند شد، با ایجاد ظرفیت جدید پس از پالایش متقاضیان، امکان ثبت نام مجدد برای متقاضیان جدید در این واحد‌ها فراهم می‌شود.

طاهرخانی در توضیح شرایط مسکن مهر در شهر‌های جدید پردیس و پرند، اظهار کرد: در شهر جدید پردیس تعداد زیادی از پروژه‌های مسکن مهر آن دچار معارضین ملکی بوده و بخشی دیگر گرفتار پیمانکاران کم کار بوده‌اند که بعضا در دستگاه قضایی رسیدگی شدند، امیدواریم بخشی از مسکن مهر پردیس که فاقد معارض هستند امسال به اتمام برسد.

وی تاکید کرد: تا پایان امسال بالای ۲۵ هزار واحد از مسکن مهر‌های شهر جدید پردیس را به متقاضیان تحویل خواهیم داد و باقی مانده این واحد‌های در شهر جدید پردیس معرض ملکی یا پرونده قضایی دارند که بخش عمده این واحد موجب خلع ید پیمانکاران شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در توضیح تکلیف اضافه ثبت نام در شهر جدید پردیس در پروژه مسکن مهر گفت: تمامی ثبت نام‌ها تعیین تکلیف شدند و هیچ ثبت نام اضافه‌ای بعد از سال ۹۰ و ۹۱ برای مسکن پردیس نداشته ایم و برای تمامی افرادی که ثبت نام آن‌ها تایید شده در پروژه پردیس واحد در نظر گرفته شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: