پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۲۷۱
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
0
پول نیوز - مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه معلم مبلغ خسارت پرداخت شده خطر سیل را بالغ بر 30 میلیارد ریال و مبلغ خسارت پرداخت شده خطر زلزله بالغ بر 5 میلیارد ریال عنوان کرد.

خسارات پرداختی توسط بیمه معلم در سیل و زلزله اعلام شدبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، سید محمدرضا محمودی حسینی ، مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه معلم آمار خسارات پرداخت شده مربوط به خطرات سیل و زلزله از تاریخ 01/01/1398 لغایت 30/09/1398 در سراسر کشور را اعلام کرد.

مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه معلم مبلغ خسارت پرداخت شده خطر سیل را بالغ بر 30 میلیارد ریال و مبلغ خسارت پرداخت شده خطر زلزله بالغ بر 5 میلیارد ریال عنوان کرد.

این گزارش می افزاید، در آستانه روز ایمنی در برابر زلزله بررسی نقش صنعت بیمه در کاهش خسارات حوادث طبیعی مانند زلزله ضروری به نظر می رسد که یکی از راهکارهای توسعه فرهنگ بیمه در میان اقشار مختلف جامعه جهت خرید پوشش های سیل و زلزله ایجاد اعتماد سازی اجتماعی است که این مهم در سایه پرداخت سریع و به موقع خسارات میسر می شود در این راستا بیمه معلم تلاش کرده تا جهت اعتماد سازی این راهکار را در دستور کار قرار دهد.

بدون شک جهت کاهش خسارات زلزله و سیل به عنوان یک حادثه طبیعی عوامل مختلفی دخیل است از جمله نقش دستگاههای مختلف در استحکام ساختمان‌ها در برابر زلزله ،توسعه فرهنگ بیمه و تلاش بیمه گران برای فروش بیمه های آتش سوزی با پوشش زلزله و از طرفی نقش حاکمیت و دولت در تاسیس هر چه سریع تر صندوق حوادث طبیعی نیز اهمیت بسزایی دارد.

از طرفی ضرورت ارزیابی ریسک ساختمان‌ها توسط بیمه ها جهت پوشش بیمه آتش سوزی و ارایه نرخ های فنی دراین زمینه بسیار اهمیت می یابد.

در این راستا بیمه معلم با تشکیل کمیته ریسک تلاش کرده تا ارزیابی ریسک و ارایه نرخ مناسب در پوشش های بیمه ای مختلف را در دستور کار خود قرار دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.