پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
مدیرعامل اتحادیه ماهیان سردابی خبر داد؛
کد خبر: ۳۲۲۲۶۰
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
0
پول نیوز - مدیرعامل اتحادیه ماهیان سردابی استان زنجان گفت:‌ در یک سال گذشته قیمت خوراک ماهی 50 تا 60 درصد افزایش یافته و قیمت تمام شده تولیدکنندگان را بسیار افزایش داده است.

به گزارش پول نیوز، یوسفعلی عزیزی گفت: افزایش بیش از اندازه قیمت خوراک ماهی باعث بالا رفتن قیمت‌تمام شده محصولات شده و حاشیه سود آنها را به شدت کاهش داده است. 

عزیزی ادامه داد:‌در طول یک سال گذشته تنها خوراک ماهی 50 تا 60 درصد اضافه شده و در کنار آن بالا رفتن هزینه‌های آب، هزینه صدور پروانه‌ها و نظارت کارشناسان عرصه را برای تولیدکنندگان بسیار تنگ کرده است. 

وی افزود: در استان زنجان برای تمدید پروانه پرورش ماهی مشکلات زیادی وجود دارد، آنها فاصله مسافت را 200 متر درنظر می‌گیرند که با توجه خرد بودن اراضی در این استان، شرایط را بسیار سخت کرده است. 

عزیزی همچنین گفت: تکثیر بچه ماهی در این استان بسیار کم است و مجبور هستیم از استانهای دیگر وارد کنیم که این باعث انتقال بیماری می‌شود. 

وی همچنین تأکید کرد: بازار فروش ماهی هم در این استان مناسب نیست و لازم است مسؤولان و دست‌اندرکاران درباره بازاریابی این محصولات فکری بکنند. تولید بسیار گران تمام می‌شود و فروش هم با قیمت کم انجام می‌پذیرد. 

مدیرعامل اتحادیه ماهیان سردابی استان زنجان همچنین با بیان اینکه کسی در این استان به کیفیت و کمیت خوراک دام نظارت نمی‌کند، گفت: باید تسهیلات ارزان‌قیمت دراختیار پرورش‌دهندگان انجام شود و از آنها حمایت کنند در حالی که هیچ حمایتی نمی‌شوند. 

عزیزی همچنین تأکید کرد که کارشناسی هم برای نظارت به داروهای مصرفی در مزارع و استخرهای پرورش ماهی نیست و برخی از تولیدکنندگان نیز آگاهی در این زمینه ندارند و نیازمند همکاری و حمایت هستند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: