پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
پیش بینی های این قطعه ساز رنگ می بازد؛
کد خبر: ۳۲۲۲۳۸
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
0
پول نیوز - هر چند که «خشرق» در آذرماه بیش از ماه قبل فروش داشت و از سال گذشته عملکرد بهتری دارد اما؛ فاصله بسیار زیادی از پیش بینی ها دارد.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «الکتريک خودرو شرق» در آذر ماه سال جاری 449 میلیارد ريال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به آبان ماه نشان از رشد 42 درصدی دارد.
در مجموع، «خشرق» 3 هزار و 313 میلیارد ريال درآمد در 9 ماهه اخیر داشته که از فروش دوره مشابه سال 97 حدود 72 درصد بیشتر است.
نرخ فروش محصولات در آذر ماه نسبت به آبان ماه تغییر چندانی ندارد و در سطحی مشخص ایستاده است.
نکته جالب توجه این است که در مقدار فروش در ماه های اخیر با رشد همراه شده که نشان از بهبود اوضاع بازار مصرف محصولات «خشرق» دارد که این عامل در کنار افزایش نرخ، به مانند فنر در کسب درآمد عمل می کنند.
قابل ذکر است که این قطعه ساز پیش از این پیش بینی کرده بود در سال 98 با فروش 448 هزار دست از محصولات خود، به درآمد 6 هزار و 407 میلیارد ريالی دست یابد. بنابراین، تا پایان دوره 9 ماهه موفق به تحقق 52 درصد مبلغ مذکور شده است. به این ترتیب، می توان گفت دستیابی به مبلغ فروش برآورد شده دو از دسترس است و احتمالا در پایان سال در محدوده 5 هزار میلیارد ريال درآمد ثبت کند.

رشد 42 درصدی درآمدهای «خشرق» در یک ماه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: