پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پاییز درآمدزا در این کاشی ساز؛
کد خبر: ۳۲۲۱۶۴
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
0
پول نیوز - عملکرد «کاشی تکسرام» در هر فصل بهتر از فصل قبلی بوده و در پایان عملکرد 9 ماهه به پوشش 80 درصدی درآمد پیش بینی شده، نائل آمد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز(تاپ)، آذر ماه برای شرکت «کاشی تکسرام» با فروش 103 میلیارد ريالی به پایان رسید که نسبت به آبان ماه 45 درصد رشد نشان می دهد.
از سوی دیگر، در مقایسه با آذر ماه سال 97 نیز رشد جالب توجه 124 درصدی را به معرض نمایش می گذارد.

در مجموع، «کترام» در 9 ماهه منتهی به آذر سال جاری حدود 639 میلیارد ريال درآمد فروش شناسایی کرده که نسبت به 9 ماهه سال قبل حاکی از رشد 61 درصدی است.


شایان ذکر است که این کاشی ساز پیش از این برآورد کرده بود تا پایان سال 98 از فروش محصولات خود به درآمد 798 میلیارد ريالی دست یابد. با توجه به تحقق 639 میلیارد ريال درآمد تا پایان دوره 9 ماهه، این شرکت توانسته 80 درصد از رقم پیش بینی شده را پوشش دهد.

بنابراین، در صورتی که در 3 ماهه پایانی سال، به میزان میانگین فصل های گذشته درآمد کسب کند، مبلغ درآمد از رقم پیش بینی شده اندکی فراتر خواهد رفت و به نظر می رسد می تواند سطح درآمد خود را از 800 میلیارد ريال عبور دهد.
لازم به ذکر است که «کترام» در 3 ماهه اول سال 168 میلیارد ريال، در فصل تابستان 219 میلیارد ريال و در 3 ماهه سوم سال 252 میلیارد ريال درآمد عملیاتی شناسایی کرده است.

«کترام» از پیش بینی ها عبور می کند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.