پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پاپی‌زاده در گفت‌وگو با پول‌نیوز:
کد خبر: ۳۲۲۱۳۶
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
0
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 از انتخاب غلامرضا تاجگردون به ریاست این کمیسیون با رأی اکثریت اعضا خبر داد.

عباس پاپی‌زاده عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پول‌نیوز با اشاره به جلسه امروز(یکشنبه، اول دی) این کمیسیون، گفت: اولین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه 99 امروز با حضور تمامی اعضا تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه، رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 99 با رأی اکثریت اعضا، انتخاب شدند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 اضافه کرد: در ادامه این جلسه، آقای غلامرضا تاجگردون با رأی اکثریت اعضا به عنوان رئیس کمیسیون کمیسیون تلفیق بودجه 99 انتخاب شد، همچنین آقایان علی‌اصغر یوسف‌نژاد و غلامرضا کاتب به عنوان نواب اول و دوم رئیس انتخاب شدند.

پاپی‌زاده تصریح کرد: در این جلسه همچنین آقایان علی ادیانی‌راد و بهروز بنیادی نیز به ترتیب به عنوان دبیران اول و دوم کمیسیون تلفیق بودجه 99 انتخاب شدند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 در پایان خاطرنشان کرد: هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس نیز با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به عنوان سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 99 انتخاب شد.
به گزارش..طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، کمیسیون تلفیق بودجه 99، پانزده روز فرصت دارد تا لایحه بودجه سال آینده را بررسی کرده و گزارش نهایی آن را تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس کند، همچنین نمایندگان نیز در حین بررسی لایحه بودجه 99، تا پایان بررسی این لایحه هیچ دستورکار دیگری ندارند و جلسات پارلمان در دو نوبت صبح و عصر، به جز روزهای تعطیلی به طور مداوم برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.