پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۲۱۱۴
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
0
پول نیوز - معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ارسال پیامک نهایی ثبت نام طرح مسکن ملی در ۴۵ روز پس از ثبت نام خبر داد.
به گزارش پول نیوز، محمود محمود‌زاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، با بیان اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۳۰ آذر آغاز و تا پایان ساعت ۱۸ به اتمام رسید، گفت: ۷۰ هزار واحد مسکن برای استان تهران در نظر گرفته بودیم که درو مقایسه با سایر استان‌ها میزان ظرفیت شهر تهران بسیار بیشتر از شهر‌های دیگر بود.

محمودزاده اظهار کرد: با توجه به استقبال بسیار زیاد متقاضیان طبق پیش بینی‌های صورت گرفته ظرفیت‌های شهر‌های جدید ازجمله پردیس، پرند و هشگرد در همان ساعات اولیه پر شد به ویژه شهر پردیس که در همان ۳۰ دقیقه اولیه ظرفیت آن تکمیل شد.

او یادآور شد: ظرفیت شهر پردیس در مقایسه با سایر شهر‌های دیگر کمتر بود چرا که در این شهر میزان ظرفیت و اراضی نسبت به سایر پروژه‌ها کمتر بود، اما به دلیل استقبال بسیار شدید متقاضیان ۲۰ هزار واحد مسکونی برای این شهر در نظر گرفتیم.بیشتر بخوانید: ثبت نام مسکن ملی در تهران آغاز شد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: منابع و اراضی برای شهر تهران نسبت به سایر شهر‌ها کمتر است و ما سعی خواهیم کرد در مراحل بعدی ثبت نام بتوانیم ظرفیت‌هایی را تامین کنیم، اما بعید به نظر می‌رسد که ظرفیت‌هایی برای شهر‌های پر متقاضی بتوانیم فراهم کنیم، اما ما تمام تلاش خود را برای ایجاد ظرفیت سازی خواهیم کرد.

محمود‌زاده با اشاره به اینکه برای ثبت نام در این سامانه برخی از متقاضیان با مشکل مواجه شده بودند گفت: به دلیل حجم بسیار بالا متقاضیان مشکلاتی ایجاد شده بود که طبیعی بود، اما سعی خواهیم کرد در دوره‌های بعدی ثبت نام این مشکلات را برطرف کنیم.

او اظهار کرد: دریافت کد رهگیری پس از پایان ثبت نام به معنای تایید متقاضی نیست چرا که بسیاری از ثبت نام کنندگان به دلیل نداشتن شرایط لازم حذف خواهند شد و ما تایید نهایی را بعد از پالایش و بررسی‌ها از طریق سامانه‌های مخحتلف اعلام خواهیم کرد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: تاکنون ۲۴۰ هزار نفر در سامانه طریق اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند که پالایش و بررس‌های آن‌ها زمان بر خواهد بود و ما پیش نهاد می‌کنیم متقاضیانی که واجد شرایط نیستند در مرحوله دوم طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نکنند.

محمود‌زاده تاکید کرد: مدت زمان پالایش و بررسی نهایی طرح اقدام ملی مسکن یک ماه تا ۴۵ روز زمان می‌برد و متقاضیان تایید صلاحیت شده از طریق پیامک می‌توانند مراحل تکمیل ثبت نام را انجام دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: