پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۲۰۳۶
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
0
پول نیوز - شیری مدیرعامل پست بانک با تبریک آغاز بیست و چهارمین سال فعالیت این بانک پیامی به همین منظور صادر نمود.

پیام شیری به‌مناسبت آغاز 24 مین سال فعالیت پست‌بانک‌

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، پست‌بانک‌ایران به‌عنوان بانک توسعه‌ای تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) و روستائی کشور پس از ۲۳ سال فعالیت و خدمت‌رسانی در اقصی نقاط کشور، خوشبختانه توانسته است جایگاه بسیارمهم و ارزشمندی را در شبکه بانکی و نظام اقتصادی بدست آورد. رسیدن به این نقطه و کسب موفقیت‌های روزافزون، مرهون تلاش‌ها و زحمات خالصانه کارکنان و کارگزاران مجموعه بانک است که با افتخار و سربلندی این نهال خدمتگزار و مردمی را به اوج اقتدار و صلابت خود رسانده‌اند.


پست‌بانک‌ایران به‌عنوان بانک عامل دولتی و کارگزار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مجری تأمین مالی بسیاری از طرح‌های مهم و اشتغال‌زائی در اقصی نقاط کشور، روز به روز نقش بی‌بدیل و مهمی را در اقتصاد ملی ایفاء می‌نماید. اقدامات انجام‌شده از ابتدای سال ۱۳۹۸و اجرای برنامه‌های عملیاتی واحدهای صف و ستاد و تحقق اهداف تعیین‌شده در شاخص‌های مهم مالی و بانکی، بیانگر رسیدن به نقطه ثبات و اطمینان‌بخش و همچنین شفافیت عملکرد این نهاد مالی است که قطعاً با تلاش مضاعف و مدیریت بهتر می‌توانیم مسیر تعالی سازمانی را بهتر طی نمائیم.


کسب این موفقیت‌ها و افزایش قدرت بانک در شبکه بانکی و اقتصاد ملی و همچنین تثبیت جایگاه آن در بازار سرمایه مرهون تلاش جمعی، روحیه مشارکت و همگرائی سرمایه بزرگ انسانی پست‌بانک‌ایران است.


اینک با افتخار اعلام می‌کنم که با آغاز ۲۴مین سال فعالیت پست‌بانک‌ایران توانستیم علیرغم مسائل و مشکلات فراوان و با اجرای گام به گام برنامه‌های تدوین شده به وضعیت سوددهی برسیم و این یعنی شروع فصل جدیدی از سرفصل حیات این بانک است. طلیعه دی‌ماه و سالروز تأسیس پست بانک ایران را به همه کارکنان و کارگزاران باجه‌های بانکی، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان ارجمند تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه حضرت حق و با همدلی و همراهی بیشتر بتوانیم جایگاه بانک را بیش از پیش ارتقاء دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: