February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۱۸۳۵
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
0
پول نیوز - فرابورس اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزهای صورت گرفته عرضه سهام ۴ شرکت در پاییز و زمستان نهایی می‌شود.

فرابورس میزبان ۴ عرضه در نیمه دوم سال

به گزارش پول نیوز، فرابورس در آخرین روزهای پاییز از یک عرضه عمده و در آغازین روزهای زمستان امسال از ۳ عرضه عمده میزبانی خواهد کرد. بر اساس این گزارش، شرکت کارگزاری آبان در نظر دارد چهارشنبه ۲۷ آذرماه تعداد ۷۳ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۸۶۰ سهم شرکت سایپا دیزل در نماد «خکاوه۴» را به طور عمده و نقد از طریق عرضه در بازار پایه فرابورس به فروش برساند.

بر این اساس در پایان آذرماه در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ۲.۸ درصد از سهام غیر مدیریتی شرکت سایپا دیزل با قیمت پایه هر سهم ۲۲۰۰ ریال عرضه می‌شود. پس از آن نیز در روز اول دی‌ماه بخشی از سهام شرکت‌های لیزینگ رازی و بیمه سرمد به صورت عمده عرضه خواهد شد.

شرکت کارگزاری سرمایه و دانش در نخستین روز از دی‌ماه ۰.۴۷ درصد از سهام شرکت لیزینگ رازی را به طور عمده و نقد از طریق عرضه در تابلو زرد بازار پایه فرابورس روی میز فروش می‌گذارد. قیمت پایه هر سهم شرکت لیزینگ رازی ۱۵۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است و بدین ترتیب ۲۸۶ هزار و ۶۹۴ سهم این شرکت در نماد «ولراز ۴»، اول دی‌ماه عرضه می‌شود که سپرده حضور در این رقابت ۴۳۰ میلیون و ۴۱ هزار ریال است.

افزون بر این، بازار پایه فرابورس در نخستین روز از زمستان میزبان عرضه عمده ۰.۲۷ درصد از سهام شرکت بیمه سرمد از سوی شرکت کارگزاری بانک اقتصاد نوین خواهد. بزودی در تاریخ یک دی ماه ۹۸ شرکت بیمه سرمد تعداد ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار سهم این شرکت در نماد «وسرمد۴» را به طور عمده و نقد در بازار پایه فرابورس با قیمت پایه هر سهم ۵۶۳۱ ریال عرضه می‌کند.

چهارمین عرضه عمده‌ای که در راه فرابورس است نیز به نماد «بمیلا ۴» متعلق به شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد مربوط می‌شود که قرار است ۵.۶ درصد از کل سهام این شرکت، سوم دی‌ماه به فروش برسد. در این عرضه عمده ۱۸ میلیون سهم بمیلا به طور عمده و نقد از سوی شرکت کارگزاری توسعه اندیشه دانا در بازار پایه فرابورس روی فروش می‌رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.