April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۱۸۳۵
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
0
پول نیوز - فرابورس اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزهای صورت گرفته عرضه سهام ۴ شرکت در پاییز و زمستان نهایی می‌شود.

فرابورس میزبان ۴ عرضه در نیمه دوم سال

به گزارش پول نیوز، فرابورس در آخرین روزهای پاییز از یک عرضه عمده و در آغازین روزهای زمستان امسال از ۳ عرضه عمده میزبانی خواهد کرد. بر اساس این گزارش، شرکت کارگزاری آبان در نظر دارد چهارشنبه ۲۷ آذرماه تعداد ۷۳ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۸۶۰ سهم شرکت سایپا دیزل در نماد «خکاوه۴» را به طور عمده و نقد از طریق عرضه در بازار پایه فرابورس به فروش برساند.

بر این اساس در پایان آذرماه در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ۲.۸ درصد از سهام غیر مدیریتی شرکت سایپا دیزل با قیمت پایه هر سهم ۲۲۰۰ ریال عرضه می‌شود. پس از آن نیز در روز اول دی‌ماه بخشی از سهام شرکت‌های لیزینگ رازی و بیمه سرمد به صورت عمده عرضه خواهد شد.

شرکت کارگزاری سرمایه و دانش در نخستین روز از دی‌ماه ۰.۴۷ درصد از سهام شرکت لیزینگ رازی را به طور عمده و نقد از طریق عرضه در تابلو زرد بازار پایه فرابورس روی میز فروش می‌گذارد. قیمت پایه هر سهم شرکت لیزینگ رازی ۱۵۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است و بدین ترتیب ۲۸۶ هزار و ۶۹۴ سهم این شرکت در نماد «ولراز ۴»، اول دی‌ماه عرضه می‌شود که سپرده حضور در این رقابت ۴۳۰ میلیون و ۴۱ هزار ریال است.

افزون بر این، بازار پایه فرابورس در نخستین روز از زمستان میزبان عرضه عمده ۰.۲۷ درصد از سهام شرکت بیمه سرمد از سوی شرکت کارگزاری بانک اقتصاد نوین خواهد. بزودی در تاریخ یک دی ماه ۹۸ شرکت بیمه سرمد تعداد ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار سهم این شرکت در نماد «وسرمد۴» را به طور عمده و نقد در بازار پایه فرابورس با قیمت پایه هر سهم ۵۶۳۱ ریال عرضه می‌کند.

چهارمین عرضه عمده‌ای که در راه فرابورس است نیز به نماد «بمیلا ۴» متعلق به شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد مربوط می‌شود که قرار است ۵.۶ درصد از کل سهام این شرکت، سوم دی‌ماه به فروش برسد. در این عرضه عمده ۱۸ میلیون سهم بمیلا به طور عمده و نقد از سوی شرکت کارگزاری توسعه اندیشه دانا در بازار پایه فرابورس روی فروش می‌رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.