پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۱۸۲۷
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
0
پول نیوز - سحر تاجبخش مسلمان، به استانداری تهران پیشنهاد دادیم سازمان هواشناسی می تواند محل جریان این بو و مقصد شناور بودن بوی تهران را اعلام کند.

معرفی منبع بوی بد تهران در انتظار بله استاندار

به گزارش پول نیوز، سحر تاجبخش مسلمان رئیس سازمان هواشناسی کشور در نشست خبری چهارمین نمایشگاه حمل و نقل با اشاره به برنامه این سازمان برای آغاز تولید تجهیزات هواشناسی در داخل و خرید قطعات مورد نیاز از شرکت های دانش بنیان داخلی در پی تحریم واردات تجهیزات هواشناسی، گفت: در حال حاضر براساس قانون مدیریت بحران مسئولیت اعلام مخاطرات جوی صرفا بر عهده سازمان هواشناسی است و کلیه مراکز هواشناسی مسئولیت تولید دانش و پایش اطلاعات هواشناسی را برعهده دارند.

وی در خصوص نقش سازمان هواشناسی در سیلاب سال جاری اظهار داشت: در تمام دنیا نتایج هواشناسی قطعیت ندارد و هیچ دستگاهی حق ندارد بگوید به دلیل پیش بینی نادرست هواشناسی، ناموفق بوده ایم. اما ما وظیفه داریم این عدم قطعیت را به حداقل برسانیم که اقدامات لازم در این خصوص آغاز شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش بینی مخاطرات در سازمان هواشناسی براساس استانداردهای جهانی است. مقررات جهانی برای پیش بینی سیل، بازه زمانی ۳ تا ۷ روز قبل را تعیین کرده و ما در ایران از دو تا سه روز قبل می توانیم پیش بینی کنیم.

به گفته تاجبخش مسلمان اگر پیش بینی های سازمان هواشناسی در سیلاب اخیر نبود، سیل استان لرستان بیش از هزار نفر کشته می داد.

وی در خصوص بوی نامطبوع تهران تصریح کرد: به استانداری تهران پیشنهاد دادیم سازمان هواشناسی می تواند محل جریان این بو و مقصد شناور بودن بوی تهران را اعلام کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.