February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۱۸۱۹
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
0
پول نیوز - مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه صادرات ایران گفت: راه اندازی رمز پویا دو الزام دارد که یکی شامل فعال سازی این رمز و دیگری احراز هویت گوشی‌های تلفن همراه است.

الزامات فعال سازی رمزپویا

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، عشرت عدالت با اعلام اینکه نحوه دریافت رمز پویا به بانک صادرکننده کارت بستگی دارد، سه روش برای دریافت این رمز را تشریح کرد.


عدالت تصریح کرد: یکی از روشها دانلود اپلیکیشن مربوطه در سایت بانک است که برای این روش نیاز به موبایل هوشمند است. در روش دوم برای مشتریان شبکه بانکی که فاقد موبایل هوشمند هستند از پیامک با ابزارهای مختلفی مانند استفاده از درگاههای اینترنتی، موبایل بانک، اینترنت بانک و تلفن بانک استفاده می شود.


مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه صادرات ادامه داد : روش سوم با استفاده از کددستوری یا USSD و ارسال پیامک به سرشماره، رمز دوم دریافت می شود و در نهایت این امر بستگی به بانک ها دارد که یکی از روشها یا هر سه روش را برای مشتریان خود تعریف کنند.


عدالت تاکید کرد: به هر حال مشتریان باید شماره تلفن همراهی برای ارسال رمز دوم پویا به بانک اعلام کنند و طی تعهدنامه ای به بانک اجازه دهند تا بتواند از این طریق رمزپویا را برایشان فعال کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: