کد خبر: ۳۲۱۷۷۰
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
0
پول نیوز - مدیرعامل شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس گفت: دستگاه‌های نظارتی به موضوع ابطال مناقصه قانونی شرکت بازرگانی دولتی ورود کنند.

تخلف یک شرکت بازرگانی دولتی در ابطال مناقصه!!

به گزارش پول نیوز، پیمان اسراری در گفتگوی تلویزیونی با اشاره به اینکه شرکت حمل و نقل خلیج فارس در مناقصه توزیع خدمات حمل کالا‌های اساسی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت به ظرفیت 10 میلیون تن شرکت و به همراه یک شرکت دیگر، برنده مناقصه شد افزود: درحالیکه منتظر ابلاغ نتیجه بودیم، بدلیل اعتراض یک شرکت کوچک به نتیجه مناقصه، شرکت بازرگانی دولتی ایران در حرکتی عجیب و شائبه برانگیز مناقصه را روز چهارشنبه گذشته ابطال کرد و بلافاصله اسناد مناقصه را در یک روز تعطیل مجددا روی سایت گذاشت و پیگیری‌های ما درباره علت ابطال مناقصه به نتیجه‌ای نرسیده است.

وی با تاکید بر اینکه این امر، نشان می‌دهد دولت اراده‌ای جدی برای حمایت از بخش خصوصی ندارد گفت: امیدواریم دستگاه‌های نظارتی ورود کرده و پیگیری کنند تا احقاق حق صورت پذیرد.

اسراری افزود: شرکت ما دو هزار پرسنل و ناوگان اختصاصی و مالکیتی دارد و درحالیکه در 18 ماه گذشته به سختی امور را اداره کردیم تا در چنین مناقصه‌ای برنده شده و بتوانیم کار را روی ریل صحیح بیاندازیم، اما درحالیکه همه روند‌های قانونی مناقصه با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان بازرسی حضور داشتند و پاکت‌های بند جیم بازگشایی و افشای قیمت صورت پذیرفته است، شرکت بازرگانی دولتی این مناقصه را ابطال می‌کند.

وی اضافه کرد: ماموریت ما در سال‌های گذشته حمل و نقل کالا‌های اساسی و کمک به دولت و شرکت بازرگانی دولتی ایران در تهیه و توزیع کالا‌های اساسی در کشور بوده است و بعد از خصوصی سازی، درحالیکه با مشکلات مالی و کارگری متعدد روبرو بوده ایم توانستیم در مناقصات حضوری جدی داشته باشیم، اما این حرکت شائبه برانگیز، نشان داد عزم جدی برای برخورد با تخلفات وجود ندارد و به همین دلیل از دستگاه‌های نظارتی توقع داریم موضوع را بررسی کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: