پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۱۷۴۹
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
0
پول نیوز - معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به انباشت دام در دامداریهای کشور ۳ برنامه مطرح شده است که یکی از آنها خرید تضمینی گوشت قرمز از دامداران است.

خرید تضمینی گوشت قرمز از دامداران کلید می‌خورد

به گزارش پول نیوز، مرتضی رضایی معاون وزیر جهاد کشاورزی در نشست خبری سرپرست جدید وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به انباشت دام در دامداری‌های کشور گفت: با روش‌های مختلفی از ضرر و زیان دامداران به دلیل انباشت دام می‌توان جلوگیری کرد که یکی از آن‌ها کاهش واردات این محصول یا اجازه دادن صادرات بخشی از تولید است. همچنین می‌توان تولید مازاد تقاضای بازار را به صورت تضمینی خریداری کرد.

وی در ارتباط با امکان بروز بیماری در جامعه دامی به دلیل انباشت بیش از حد دام گفت: ممکن است انباشت بیش از حد دام موجب بیماری شود، اما امروز گزارش در این ارتباط نداشتیم، اما به طور معمول تراکم دام می‌تواند منجر به طغیان بیماری‌ها گردد.

بیلان منفی منابع آبی کشور به خاطر عدم برخورد وزارت نیرو با چاه‌های غیرمجاز است نه بخش کشاورزی

بنابراین گزارش اکبری معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی در این نشست اظهار کرد: ما به دنبال توسعه سطح در بخش کشاورزی نیستیم و تنها بهره‌وری و توسعه عمودی دنبال می‌شود.

وی افزود: وزارت نیرو به دلیل عدم کنترل چاه‌های غیرمجاز مطرح می‌کند که پایین بودن بیلان منابع آبی کشور مربوط به بخش کشاورزی است، اما حقیقت ماجرا اینطور نیست.

اکبری گفت: تنها بخشی که به دنبال توسعه سطح اراضی در کشور هستیم در پروژه‌های مناطق غرب و جنوب کشور است تا از هدررفت آب جلوگیری شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.