پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۱۷۱۸
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
0
پول نیوز - خودرو‌های سایپا به ریزش قیمت‌ها ادامه می‌دهند. هرچند هنوز به جایگاه اولیه قبل از افزایش قیمت‌ها نرسیده‌اند.

به گزارش پول نیوز، پراید همگام با دیگر خودرو‌های سایپا امروز با کاهش قیمت به استقبال مشتریانش آمده است. پراید هاچ‌بک بیشترین کاهش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کرده و حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز پراید هاچ‌بک در حال حاضر ۵۴ میلیون تومان است. پراید سایپا امروز ۳۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده و دقیقا روی مرز ۵۰ میلیون تومانی ایستاده است و امید بازگشت پراید به کانال ۴۰ میلیونی را بیشتر کرده است. امروز پراید وانت کمی از قیمت گذشته خود کوتاه آمده و با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به ۵۴ میلیون تومان ایستاده و هم‌قیمت با پراید هاچ‌بک در بازار خرید و فروش می‌شود. 
 
 امروز تیبا صندوق‌دار در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و به قیمت ۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ گام کوتاه‌تری برداشته و با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده است. قیمت روز تیبا ۲ در حال حاضر ۶۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. ساینا هم با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش در بازار خودرو آمده و با نرخ ۶۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. امروز کوییک دنده‌ای ۴۰۰ هزار تومان کاهش قیمت را به نام خود ثبت کرده و تا ۷۳ میلیون تومان پایین آمده است.
 
کاهش قطره ای قیمت سایپایی ها +جدول
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: