October 2020 28 / چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۱۶۸
۲۲ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۶
0
فیلم سینمایی «پسران پرواز» به کارگردانی تونی بیل و تهیه‌کنندگی دین دولاین جمعه 24 دی ماه ساعت ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در روزهای پایانی هفته، پنجشنبه و جمعه 23 و 24 دی ماه، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «بی سلاح»، «تاراج»، «بچه رو بگیر»، «پسران پرواز»، «شاهزاده شائولین»، «تیرانداز»، «نابودگر 4»، «علیه امپراطور»، «جنایت کسب و کار ماست»، «در آینه»، «شکارچیان»، «لذت جاودان زندگی» و«ببرسنگی» ازشبکه­های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «بی سلاح» به کارگردانی ویلیام فیلیپس محصول سال 2010 کانادا پنجشنبه 23 دی ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌‌شود.

در خلاصه داستان فیلم بابازی پل گروس خواهید دید: «مونتانا کید» خلافکاری است که توسط گروهی از تبهکاران تحت تعقیب است. او که از سوی دولت آمریکا محکوم به اعدام شده است، در آخرین لحظات از مرگ نجات می‌یابد، اما به دلیل خطای ردیابی اسبش به جای غرب از شمال (کانادا) سر در می‌آورد.

*************************

فیلم سینمایی «تاراج» به کارگردانی ایرج قادری و تهیه کنندگی محمد توبه‌خواه جمعه 24 دی ماه ساعت 15:30 ازشبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

داستان در مورد زینال بندری، قاچاقچی سابقه‌دار تریاک است که توسط ستوان احمد، رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر دستگیر و روانه زندان می‌شود، اما با پرداخت رشوه محکومیت خود را به حبس کاهش می‌دهد و پس از یک سال به دلیل خوش رفتاری آزاد می‌شود.

جمشید هاشم پور، بهزاد جوانبخش، فخری خوروش و رسول توکلی در فیلم سینمایی «تاراج» به ایفای نقش پرداخته‌اند.


شبکه دو

فیلم سینمایی «بچه رو بگیر» جمعه 24 دی ماه ساعت 17:45 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

درا ین فیلم خواهید دید: خانواده‌ای پرجمعیت در خانه‌ای دورهم زندگی می‌کنند. پدر خانواده یک صخره‌نورد است که پایش در یکی از صخره‌نوردی‌ها آسیب جدی دیده است. او در بیمارستان بستری است و منتظر جواب آزمایش است. مادر خانواده در بانک کار می‌کند و سیستم امنیت بانک مرکزی را مادر آنها طراحی کرده است. روزی به آنها خبر می‌رسد که پدرشان باید عمل سنگینی انجام دهد.

کریستین استیوارت، کربین بلو وماکس تیریو در فیلم سینمایی «بچه روبگیر» به کارگردانی بارت فرندلیچ و تهیه کنندگی اندریو لازار محصول سال 2004 کشورهای آمریکا و آلمان بازی کرده‌اند.

*************************

فیلم سینمایی «پسران پرواز» به کارگردانی تونی بیل و تهیه‌کنندگی دین دولاین جمعه 24 دی ماه ساعت ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

«پسران پرواز» به زندگی جوانی به نام جیمز فرانکو می‌پردازد که در روستای محل اقامتش در فرانسه مشغول گله‌داری بوده و پس از مدتی، تصمیم به گذراندن دوره خلبانی می‌گیرد که یادگیری دوره خلبانی وی با آغاز جنگ جهانی همزمان شده و ماجراهایی را برای وی رقم می‌زند.

جیمز فرانکو، اسکات هازل و مک دونالد در فیلم سینمایی «پسران پرواز» محصول سال 2006 کشورهای آمریکا و انگلستان به ایفای نقش پرداختند.


شبکه سه

فیلم سینمایی «شاهزاده شائولین» به کارگردانی چیاتانگ پنجشنبه 23 دی ماه ساعت 14:30 ازشبکه سه پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: مزدوران به قصرحمله کرده تا با کشتن حاکم قدرت را به دست بگیرند. حاکم برای نجات دو فرزند خردسال خود و مهره حکومتی، آنها را به چند نفر از سربازان مورد اعتماد خود می‌سپارد، دشمن متوجه این موضوع می‌شود.

فیلم سینمایی «شاهزاده شائولین» محصول سال 1982 هنگ کنگ است.

***********************

فیلم سینمایی «تیرانداز» به کارگردانی آنتونی فوکوا پنجشنبه 23 دی ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: یک تیرانداز قدیمی که اجباراً بازنشسته شده است، بار دیگر استخدام می‌شود تا احتمال ترور رئیس‌جمهور را در سه شهرمختلف بررسی کند که ظاهراً برای حفاظت از رئیس جمهور است، ولی درنهایت به رئیس‌جمهور سوءقصد می‌شود و وی تحت تعقیب قرار می‌گیرد ولی فرار می‌کند.

مارک والبرگ، مایکل نپا و دنی گلوور در فیلم سینمایی «تیرانداز» محصول سال 2007 آمریکا بازی کرده‌اند.

*************************

فیلم سینمایی «نابودگر4» جمعه 24 دی ماه ساعت 10:30 از شبکه سه پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: در سال 2003 یک جنایتکار به نام رایت که به سرطان لاعلاج مبتلاست، موافقت می‌کند تا دکتر کاگان برای پژوهش از بدن او استفاده کند. در حمله اسکارنت به زمین که صرفاً جان کان زنده می‌ماند، پی می‌برند که ترمیناتور T800 جدید برای حمله به کار گرفته شده است.

کریستین بل، سام ورتینگتون و آنتونی یل چین درفیلم سینمایی «نابودگر4» به کارگردانی مک گینتی محصول سال 2009 کشور آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

************************

جمعه 24 دی ماه ساعت 14:15 فیلم سینمایی «علیه امپراتور» محصول سال 1995 چین از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

در این فیلم خواهید دید: در قرن دوازدهم در منطقه پرهیاهوی درزمان امپراتوری خوی جونگ از سلسله سونگ، 108 زن و مرد قهرمان در کوه‌های لیانگ چن در چین دورهم جمع می‌شوند و برای برقراری عدالت و مبارزه با فساد و حکومت تلاش می‌کنند.

تانگ جین، لیو جیا لیانگ و چن چونگ درفیلم سینمایی «علیه امپراطور» به کارگردانی چانگ چن بازی کرده‌اند.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «جنایت کسب و کار ماست» پنجشنبه 23 دی ماه ساعت 15:40 ازشبکه چهارسیما روی آنتن خواهد رفت.

در این فیلم خواهید دید: خانم برسفرد زن با فراست و علاقمند به حل معماهای پلیسی خود را درگیر ماجرای تازه‌ای می‌کند. عموی او شاهد یک جنایت بوده، اما هیچ جنازه‌ای پیدا نشده است و هیچ کس دیگر هم شاهد جنایت نبوده است، جز عموی او، خانم برسفرد درگیر ماجرا می‌شود.

کاترین فرات در فیلم سینمایی «جنایت کسب و کارماست» به کارگردانی پاسکال توماس محصول سال 2008 فرانسه به ایفای نقش پرداخته است.

**********************

فیلم سینمایی «در آینه» به کارگردانی و نویسندگی سونگ هو کیم جمعه 24 دی ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما4» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی هی ناکیم وگی تاوای می‌بینیم: فروشگاه بزرگی که سال قبل بر اثر یک آتش‌سوزی مشکوک از بین رفته، پس از تعمیر در آستانه بازگشایی است. اما ناگهان دو نفر از کارکنان این فروشگاه به قتل می‌رسند. قاتل یا قاتلین هیچ ردی از خود به جا نگذاشته‌اند. حتی بین کارکنان فروشگاه این تصور وجود دارد که شبها در این فروشگاه اتفاقات و صداهای عجیبی شنیده می‌شود و این افراد توسط تصویر خود در آینه کشته شده‌اند.

فیلم سینمایی «در آینه» محصول سال 2003 کره در ژانر پلیسی، تخیلی واکشن ساخته شده است.

 
شبکه تهران

فیلم سینمایی «شکارچیان» به کارگردانی كژال ساند ول 30 دقیقه بامداد روز جمعه 24 دی ماه از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: اريك ساكن منطقه شكارگري است كه مدتي پيش به دليل درگيري با افراد مسلح زخمي شده و در بيمارستان بستري گرديده است. ماموريت وي در شهري ديگر به اتمام رسيده، وي به شهر خودش بازگشته و با استقبال گرم دوستانش مواجهه مي‌شود. او بايد با شكارچيان غيرقانوني گوزن مبارره كند؛ ولي مردم منطقه كه نمي‌خواهند قضيه شكار غيرقانوني متوقف شود، با يكديگر متحد مي‌شوند و با اريك مخالفت مي‌نمايند.

رادولف راسگارد ولنارت جاهکل در فیلم سینمایی «شکارچیان» محصول 1996 سوئد در ژانر درام و هیجانی ایفای نقش کرده‌اند.

********************

فیلم سینمایی «لذت جاودان زندگی» به کارگردانی مايكل لندون جي آر جمعه 24 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: ميسي و ويلي در شهر جدید مشغول دامپروري هستند و گله بزرگي نيز دارند، ولي به دليل كمبود آب و نباريدن باران، در مضيقه قرار گرفته‌اند و زندگي به آنها سخت مي‌گذرد. پدر ميسي به ديدن آنها مي‌آيد و دختر كوچك آنها مي‌ميرد. ويلي به دليل مشكلات مالي‌اش تصميم مي‌گيرد كه پيشنهاد شهردار دروس را براي پست كلانتري بپذيرد تا بتواند زندگي‌اش را اداره نمايد.

ارين كوترل، ديل ميد كيف و لوگان بارسلوميو درفیلم سینمایی «لذت جاودان زندگی» محصول سال 2006 آمریکا، در ژانر درام ایفای نقش کرده‌اند.


سیمای استان ها

فیلم سینمایی «ببر سنگی» به کارگردانی چویان جمعه 24 دی ماه ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: خاندان شرورتانگ با قرار جایزه طلا باعث کشته شدن رئیس طایفه می‌شود و پسر رئیس برای گرفتن انتقام دست به کار می‌شود.

کولونگ و مونا فونگ در فیلم سینمایی «ببر سنگی» محصول سال 2001 هنگ کنگ در ژانر حادثه‌ای بازی کرده‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: