پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۱۵۳۰
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
0
پول نیوز - حسين مهري عنوان داشت: تكميل زنجيره ارزش محصولات مي تواند زمينه ساز ايجاد اشتغال پايدار در كشور و ايجاد ارزش افزوده مناسب باشد و از خروج ارز از كشور جلوگيري كند.

بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از یک کارخانه


به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، حسین مهري مديرعامل اين بانك كه به اتفاق هيأت همراه امروز چهارشنبه بيستم آذرماه به استان كرمان سفر كرده است در مراسم آغاز عمليات اجرايي مجتمع روکش لاستيك آريا، ضمن بيان اين مطلب گفت: ميزان سرمايه گذاري در اين طرح بالغ بر 1000 ميليارد ريال است كه با بهره برداري از آن براي بيش از 200 نفر اشتغال مستقيم ايجاد مي شود.


مديرعامل بانك صنعت و معدن از ايجاد واحدهاي توليدي مانند مجتمع روکش لاستيك آريا كه در حفظ محيط زيست مؤثر هستند، ابراز خرسندي كرده و اظهار داشت: با بهره برداري از تكنولوژي به كار رفته در محصول اين شركت، چرخه عمر محصول لاستيك مورد نياز صنايع سنگين افزايش مي يابد و كشور از واردات بي رويه محصول ياد شده بي نياز مي شود.


وي با تأكيد بر حمايت از سرمايه گذاري بخش خصوصي در شرايط كنوني اقتصاد كشور بيان داشت: از ابتداي دولت تدبير و اميد تاكنون 91 هزار ميليارد ريال در قالب تسهيلات ارزي و ريالي به صنايع اين استان پرداخت شده است.


دكتر مهري تصريح كرد: در مدت زمان ياد شده 44 طرح در اين استان توسط بانك صنعت و معدن تأمين مالي شده است ، از اين ميان 37 طرح به بهره برداري رسيده و 7 طرح نيز در حال احداث مي باشد كه در مجموع اين 44 طرح براي بيش از 2000 نفر اشتغالزايي به همراه خواهد داشت.


وي خاطرنشان كرد: اين استان ظرفيت بالايي در زمينه توسعه معادن و ايجاد صنايع معدني دارد به گونه اي كه از آن به عنوان بهشت معادن ايران ياد مي شود و بانك صنعت و معدن براي مشاركت در طرح هاي معدني كه داراي توجيه اقتصادي و فني لازم باشند، اعلام آمادگي مي نمايد.


مديرعامل اين بانك تأكيد كرد: شرط نخست اين بانك براي همكاري با سرمايه گذاران بخش خصوصي تأييد اهليت و صلاحيت آنان توسط كارشناسان بانك و مراجع ذيصلاح است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.