پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

فصل جدید کتاب شفاف سازی این داروساز؛
کد خبر: ۳۲۱۴۸۰
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
0
پول نیوز - داوه که در مدت اخیر رشد قیمت شدیدی داشته و ظاهرا قصد کوتاه آمدن ندارد، مجددا شفاف سازی کرده و از داروهای ضدسرطان خود بیشتر گفت.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «داروسازی آوه سینا» در مدت اخیر رشد خیره کننده ای داشته و تقریبا از اواخر مرداد ماه با سرعت بالا به سمت قیمت ها بالا حرکت کرد.

این سهم از ابتدای سال شهریور ماه تا به امروز بالغ بر 480 درصد بازدهی برای سهامداران به ارمغان آورده است و به عبارت بهتر، در حدود 110 روز قیمت هر سهم «داوه» نزدیک به 6 برابر شده است.

رشد قیمت سهم موجب شده تا در چند نوبت دست به شفاف سازی بزند؛ به گونه‌ای که این شفاف سازی ها را می توان به صورت کتاب چاپ کرد!


در یک سال گذشته ارزش بازار این شرکت در بازار سهام 900 درصد افزایش یافته که مهمترین علت آن تولید داروهای جدید ضدسرطان است. در صورت اخذ مجوزهای لازم، تولید محصولی جدید در نیمه اول سال 99 و تولید سایر محصولات در نیمه دوم همان سال انجام خواهد گرفت.

رشد سهام «داوه» به کدامین دلیل؟شرکت زیرمجموعه «داوه» موفق به دستیابی به دانش فنی تولید مواد موثره داروهای ضد سرطان شده است و در سال جاری به شرح جدول زیر فروش محصولات خود را به اجرا درآورده است.

رشد سهام «داوه» به کدامین دلیل؟شایان ذکر است که «داوه» پیش بینی کرده در پایان سال جاری به درآمد 55 میلیارد تومانی دست یابد که تا پایان آبان ماه 73 درصد آن را پوشش داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.