پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۱۳۸۹
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
0
پول نیوز - امروز قیمت انواع فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد که فلزات مهمی مانند آلومینیوم و مس با نوسان زیادی کاهش داشتند و فلز روی با افت شدید 285 دلاری نسبت به یک ماه گذشته مواجه شد.

قیمت فلز روی در بازارهای جهانی سقوط کرد

 

به گزارش پول نیوز، امروز قیمت انواع فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد. قیمت‌هایی که در این بازار کشف می‌شود، به عنوان مبنای اساسی قیمت فلزات صنعتی در بازارهای جهانی منظور می‌شود. قیمت امروز انواع فلزات اساسی در بازار بورس لندن به این شرح است:

بررسی گراف قیمتی آلومینیوم در یک ماه گذشته نشان می‌دهد قیمت این فلز از 1817 دلار به 1750 دلار کاهش یافته است. این فلز مسیر قیمت پرنوسانی را تا به امروز طی کرده و کاهش 33 دلاری را در یک ماه گذشته تجربه کرده است.

 

بررسی گراف قیمتی فلز مس هم حاکی از کاهش قیمت این فلز در یک ماه گذشته به میزان 46 دلار بوده، اما طی چهار روز گذشته روند افزایش قیمت خود را آغاز کرده است.

 

بررسی قیمت فلز روی نیز نشانگر کاهش شدید قیمت این فلز در یک ماه گذشته بوده که در حقیقت می‌توان به سقوط آزاد تشبیه کرد. قیمت این فلز از 2 هزار و 527 دلار به 2245 دلار کاهش یافته که افت 282 دلاری را تجربه کرده است.

 

قیمت فلز روی در بازارهای جهانی سقوط کرد

 

منبع: فارس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: