پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

افزایش چند میلیونی تمام محصولات؛
کد خبر: ۳۲۱۳۷۸
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
0
پول نیوز - بازار ایران خودرو امروز شاهد افزایش قیمت‌هاست و همه خودرو‌ها تا چند میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

به گزارش پول نیوز، روند افزایش قیمت محصولات ایران خودرو را مثل خودرو‌های سایپا تحت تاثیر قرار داده است. امروز شاهد افزایش یکپارچه قیمت‌ها در بازار هستیم. آن هم در حد چند صد هزار تومان، بلکه چند میلیون تومان!

سمند LX امروز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و تا ۸۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته است. سمند EF۷ افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. این محصول ایران خودرو امروز سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به یک قدمی کانال ۱۰۰ میلیونی یعنی ۹۹ میلیون تومان رسیده است.  

امروز پژو ۴۰۵ GLX حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. مدل دوگانه‌سوز ان خودرو افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. طوری که پژو ۴۰۵ GLx دوگانه‌سوز در بازار امروز حدود پنج میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و با نرخ ۹۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX هم در بازار امروز یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بالا رفته و به ۹۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ افزایش قیمت سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و به نرخ ۹۶ میلیون تومان رسیده است. دیگر مدل‌ها، اما کمتر گران شده‌اند. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۴ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم با افزایش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و در بازار با قیمت ۱۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

امروز پژو پارس چهار میلیون افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و به نرخ ۱۰۶ میلیون تومان رسیده است. رانا سه میلیون تومان گران شده و در بازار با نرخ ۹۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دانگ فنگ H۳۰ هم امروز با افزایش قیمت دو میلیون تومانی به ۱۵۸ میلیون تومان رسیده است.

دنا با افزایش قیمت یک میلیون تومانی، کمترین گرانی را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده است. این محصول امروز در بازار ۱۲۸ میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا پلاس امروز سه میلیون تومان گران شده و تا نرخ ۱۴۵ میلیون تومان بالا رفته است. دنا پلاس توربو افزایش قیمت سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی را رقم زده و با نرخ ۱۷۹ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.
 
سونامی در ایران خودرویی ها! +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.