پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

ناظران دقیقا به چه کاری مشغولند؟!
کد خبر: ۳۲۱۳۷۵
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
0
پول نیوز - سایپا خیال توقف ندارد و ناظران نیز انگار خیال دخالت ندارند تا حدی که پراید صندوق‌دار در این سکوت متولیان به جمع ۵۰ میلیونی‌ها می پیوندد.
به گزارش پول نیوز، موج گرانی خودرو‌های سایپا را با خود برد. امروز همه این محصولات در بازار، افزایش قیمت پیدا کرده‌اند. مثلا امروز کوییک دنده‌ای نسبت به اول هفته یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و روی رقم ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است. ساینا افزایش قیمت دو میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و تا ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بالا رفته است. امروز تیبا نسبت به اول هفته یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۵۹ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. تیبا ۲ افزایش قیمت کمتری را تجربه می‌کند و با ۹۰۰ هزار تومان گرانی، روی ۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ایستاده است. 

پراید صندوق‌دار امروز با افزایش قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی از مرز ۵۰ میلیون عبور کرد و روی نرخ ۵۱ میلیون تومان ایستاد. پراید هاچ‌بک همچنان در کانال ۵۰ میلیونی پیشروی می‌کند و امروز با افزایش قیمت ۸۰۰ هزار تومانی به ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. امروز پراید وانت هم ۲۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بالا رفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.