پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

مدیرعامل شرکت گسترش‌صنعت نوین ایرانیان؛
کد خبر: ۳۲۱۳۳۲
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
0
پول نیوز - فردا سه شنبه پذیره نویسی شرکت «تامین سرمایه دماوند» در بازارهای فرابورس آغاز می‌شود.
 

«غدیر» به دنبال واگذاری سهام

حسین بوستانی در گفتگو با خبرنگار پول نیوز گفت: یکی از مهم ترین دلیل افتتاح «تماوند» تغییر حرکت فضای کسب و کار کشور از تامین مالی بانکی به سمت و سوی تامین مالی اوراق بدهی و بازار سرمایه و رشد شرکت های تامین مالی بازار سرمایه بیان‌گر این موضوع است.

مدیرعامل شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان بیان داشت: ما بازار سرمایه را فضای پرسودی پیش بینی می‌کنیم که مجموعه «غدیر» با این پیش بینی وارد بازار سرمایه شد.

وی افزود: شرکت «غدیر» با توجه به پروژه‌ها و سرمایه 41 هزار میلیاری، نیاز به زیر مجموعه مانند «تامین سرمایه دماوند» داشت تا بتواند از مجموعه سرمایه و سود این شرکت در پروژه های خود استفاده کند.

بوستانی عنوان کرد: یکی از شرایط سازمان بورس خروج «تامین سرمایه نوین» از «تماوند» است چراکه یک سهام دار بورس نمی تواند، سهامدار بیش از 35 درصد یک تامین سرمایه باشد و به صورت همزمان مدیریت این دو را در اختیار داشته باشد.

وی گفت: شرکت «سرمایه گذاری غدیر» از گذشته سهامدار «تامین سرمایه نوین» بوده اما؛ تصمیم گرفت که از پایه یک شرکت تامین سرمایه تاسیس کند و طبق صلاحدید سازمان بورس باید هرچه زودتر واگذاری انجام شود.

این مدیر در خصوص واگذاری «تامین سرمایه نوین» عنوان داشت: طی چندماه اخیر با یک مجموعه اقتصادی مذاکراتی برای واگذاری و انتقال سهام انجام دادیم و امیدواریم هرچه زودتر این مذاکرات نتیجه دهد «تامین سرمایه نوین» از زیر مجموعه «غدیر» خارج شود.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه نوین درباره آینده پیش‌روی «تماوند» اظهار کرد: باتوجه به پویایی بازار سرمایه در بحث‌های اوراق بدهی و ابزارهای نوین مالی ورود این شرکت با سود و بازدهی بالایی همراه خواهد بود.

وی افزود:تاکید ما این است که این سود بعد از ثبت و بازگشایی نماد به سهامدران می‌رسد و این انتظار از سهامدران می‌رود که بعد از خرید پذیره نویسی صبر و تحمل چند ماهه برای سود دهی داشته باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.