پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۱۲۸۱
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
0
پول نیوز - براساس آخرین نقشه های هواشناسی، امروز فعالیت سامانه بارشی در کل کشور منجر به بارش باران، وزش باد، کاهش دما و بارش برف می شود.

به گزارش پول نیوز، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز سامانه بارشی در کل کشور فعال بوده و سبب بارش باران، وزش باد و بتدریج کاهش دما و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف و در مناطق جنوبی رگبار و رعد و برق و مناطق مستعد تگرگ خواهد شد و بتدریج از فعالیت آن در نیمه غربی کشور کاسته می‌شود.

 

امروز شدت بارش در شرق کهگیلویه و بویر احمد، پاره‌ای از مناطق فارس، غرب چهار محال بختیاری، شمال شرق خوزستان، شمال بوشهر و بخش‌هایی از هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان است.
سامانه بارشی فردا از شمال شرق کشور خارج می شود

 

این سامانه روز دوشنبه در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور و بخش‌هایی از هرمزگان فعال بوده و در شمال غرب و سواحل دریای خزر سبب بارش پراکنده می‌شود و بتدریج در اواخر وقت دوشنبه از شمال شرق کشور خارج می‌شود.

 

روز سه شنبه به دلیل گذر امواج تراز میانی جو از جنوب و جنوب شرق کشور و تقویت جریانات گرم و مرطوب جنوبی بر شدت بارش در جنوب، جنوب شرق و جزایر خلیج فارس افزوده شده و سبب رگبار و رعد و برق شدید و وزش باد گاهی وزش باد شدید در جنوب فارس، جنوب بوشهر، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان می‌شود. روز چهارشنبه در جنوب شرق، شرق و بخش‌هایی از جنوب بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد ادامه خواهد داشت. روز پنج شنبه غیراز بخش‌هایی از شرق کشور در غالب مناطق کشور پدیده خاصی نداریم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: