پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

تعدیل مثبت در خطوط مشترکین «های وب»؛
کد خبر: ۳۲۱۲۲۰
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
0
پول نیوز - گزارش حسابرسی شده عملکرد نیمه نخست سال 98 «های وب» با تعدیل مثبت منتشر شد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «های وب» در گزارش حسابرسی نشده دوره 6 ماهه خبر از تحقق سود 156 ريالی به ازای هر سهم داده بود اما؛ در گزارش حسابرسی شده این رقم به 171 ريال افزایش یافت.

حسابرس «های وب» را اصلاح کردعلت افزایش سود به دست حسابرس این است که درآمدهای عملیاتی از 2202 میلیارد ريال به 2229 میلیارد ريال افزایش یافته و از سوی دیگر، بهای تمام شده از 1114 میلیارد ريال به 1017 میلیارد ريال کاهش یافته است.
به این ترتیب، سود ناخالص با تعدیل مثبت 11 درصدی همراه شد و به 1212 میلیارد ريال رسید.
در نهایت، «های وب» در نیمه نخست سال جاری موفق به تحقق 683 میلیارد ريال سود خالص شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد جالب توجه 243 درصدی را نشان می دهد.

شایان ذکر است که «های وب» به صورت تلفیقی سود هر سهم 180 ريالی کسب کرده و رشد 277 درصدی سودآوری در صورت های مالی تلفیقی به ثبت رسانده است.
این شرکت 27 آذر ماه به استقبال مجمع فوق العاده می رود تا اعضای هیئت مدیره خود را انتخاب کند. بنابراین، در تاریخ 25 آذر ماه نماد معاملاتی «های وب» در بازار سرمایه متوقف خواهد شد.
حسابرس «های وب» را اصلاح کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: