February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۱۱۰۹
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
0
پول نیوز - بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ با حضور حسن روحانی رئیس جمهور در مرکز همایش های برج میلاد آغاز به کار کرد.

رئیس جمهور: صنعت بیمه باید به گونه ای باشد که مردم احساس آرامش کنند

 

به گزارش خبرنگار پول نیوز، حسن روحانی رئیس جمهور صبح چهارشنبه در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه که در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد با تأکید بر اینکه ظاهر بیمه بیشتر در قالب اقتصادی و جزو بازارهای مالی گنجانده میشود، اظهار کرد: واقعیت صنعت بیمه این است که بیمه دارای ماهیت امنیت بخش به جامعه است و باید ذیل تأمین اجتماعی تعریف شود.

وی گفت: بیمه میخواهد به مردم جامعه اعم از تولیدگر، صنعتگر، کشاورز، کارآفرین و مردم عادی که زندگی روزمره دارند برای روزهای سختی اطمینان دهد و به آنها بگوید که در روز خسارت و مشکلات تنها نیستند، بلکه یار و یاوری به نام صنعت بیمه در کنار آنها حضور دارد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه عملکرد صنعت بیمه باید به گونه ای باشد که مردم احساس آرامش کنند، خاطرنشان کرد: سرعت عمل، از بین بردن بروکراسی در زمینه تأمین خسارت و همچنین کارشناسی فوری و تعیین پرداخت خسارت از اصول تأمین اجتماعی محسوب میشود.

روحانی اظهار کرد: امروز در شرایط فعلی صنعت بیمه برای ما اهمیت ویژهای دارد و اگر بتوانیم حوزههای تحت پوشش بیمه را به همه مواردی که در زندگی پیش میآید توسعه دهیم، به طور طبیعی آرامشمان بیشتر خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: