پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۱۰۵۲
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
0
پول نیوز - دبیر شورای‌عالی شهرسازی‌و‌معماری ایران در نامه‌ای به مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری و طرح‌های توسعه‌و‌عمران، مصوبه شورا در خصوص طرح های جامع مجموعه شهری را در دو بند،‌ ابلاغ کرد.

اصلاح و بازنگری روند تهیه طرح‌های مجموعه‌شهری

به گزارش پول نیوز، فرزانه صادق‌مالواجرد دبیر شورای‌عالی شهرسازی‌و‌معماری ایران در نامه‌ای به غلامرضا کاظمیان مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری و طرح‌های توسعه و عمران، مصوبه شورای‌عالی را در خصوص طرح‌های جامع مجموعه شهری، ابلاغ کرد.

در این نامه آمده است: «شورای‌عالی شهرسازی‌و‌معماری ایران در جلسه مورخ ۲۲ مهر ۹۸ خود ضمن بررسی طرح جامع مجموعه شهری همدان در خصوص طرح‌های مجموعه شهری به شرح زیر اتخاذ تصمیم کرد و مقرر شد دبیرخانه شورای‌عالی موارد عام زیر را در خصوص طرح‌های مجموعه شهری، پیگیری کند.

۱. با توجه به ضرورت‌های موجود و در جهت افزایش کارآیی طرح‌های مجموعه شهری، مقرر می‌شود تا رویکرد، چارچوب و شاخص‌های مربوط به تشخیص مجموعه‌های شهری و تهیه طرح‌های توسعه و عمران مربوطه با تاکید بر خاستگاه اصلی و اولیه تهیه طرح‌های مذکور و تمایز آن با طرح‌های توسعه و عمران ناحیه‌ای و منطقه‌ای مورداصلاح و بازنگری قرار گیرد.

۲. تبیین جایگاه قانونی و ساز‌وکار استقرار نظام مدیریت یکپارچه مجموعه شهری به عنوان پیش‌شرط تحقق طرح‌های مجموعه شهری توسط وزارت کشور مورد پیگیری قرار گیرد.»

در پایان مصوبه تصریح شده است: مراتب جهت اقدام، اعلام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: