February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۱۰۵۲
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
0
پول نیوز - دبیر شورای‌عالی شهرسازی‌و‌معماری ایران در نامه‌ای به مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری و طرح‌های توسعه‌و‌عمران، مصوبه شورا در خصوص طرح های جامع مجموعه شهری را در دو بند،‌ ابلاغ کرد.

اصلاح و بازنگری روند تهیه طرح‌های مجموعه‌شهری

به گزارش پول نیوز، فرزانه صادق‌مالواجرد دبیر شورای‌عالی شهرسازی‌و‌معماری ایران در نامه‌ای به غلامرضا کاظمیان مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری و طرح‌های توسعه و عمران، مصوبه شورای‌عالی را در خصوص طرح‌های جامع مجموعه شهری، ابلاغ کرد.

در این نامه آمده است: «شورای‌عالی شهرسازی‌و‌معماری ایران در جلسه مورخ ۲۲ مهر ۹۸ خود ضمن بررسی طرح جامع مجموعه شهری همدان در خصوص طرح‌های مجموعه شهری به شرح زیر اتخاذ تصمیم کرد و مقرر شد دبیرخانه شورای‌عالی موارد عام زیر را در خصوص طرح‌های مجموعه شهری، پیگیری کند.

۱. با توجه به ضرورت‌های موجود و در جهت افزایش کارآیی طرح‌های مجموعه شهری، مقرر می‌شود تا رویکرد، چارچوب و شاخص‌های مربوط به تشخیص مجموعه‌های شهری و تهیه طرح‌های توسعه و عمران مربوطه با تاکید بر خاستگاه اصلی و اولیه تهیه طرح‌های مذکور و تمایز آن با طرح‌های توسعه و عمران ناحیه‌ای و منطقه‌ای مورداصلاح و بازنگری قرار گیرد.

۲. تبیین جایگاه قانونی و ساز‌وکار استقرار نظام مدیریت یکپارچه مجموعه شهری به عنوان پیش‌شرط تحقق طرح‌های مجموعه شهری توسط وزارت کشور مورد پیگیری قرار گیرد.»

در پایان مصوبه تصریح شده است: مراتب جهت اقدام، اعلام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.