پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
سهامداران این شرکت به گوش باشند؛
کد خبر: ۳۲۰۹۷۲
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
0
پول نیوز - سال مالی ۹۸ «وتوس» با تحقق درآمد‌های شیرین و سود قابل توجه به پایان رسید که نوید مجمعی پربار به سهامداران می‌دهد.

«وتوس» و جهش ۶ برابر در سودآوری

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «سرمایه گذاری توسعه شهری توس گستر» که چندی پیش افزایش سرمایه ۷۰۰ میلیارد ریالی معادل ۷۸ درصدی را اجرا کرده بود، اعلام کرد در سال مالی منتهی به شهریور ماه ۹۸ موفق به شناسایی ۱۲۲ ریال سود به ازای هر سهم شده است.

تحقق این میزان سود از این جهت جالب توجه است که نسبت به سال مالی ۹۷ نشان از رشد قابل توجه ۵۴۴ درصدی دارد.

در دروه ۱۲ ماهه منتهی به شهریور سال جاری، درآمد‌های عملیاتی با رشد ۱۷۸ درصدی به رقم ۷۸ میلیارد ریال رسید و از سوی دیگر، بهای تمام شده ۹ درصد کاهش یافت. تغییر مثبت از دو سو موجب شد تا سود ناخالص پرش ۱۳۶۰ درصدی را به نمایش بگذارد.

در این میان، کسب ۱۸۶ میلیارد ریال درآمد سرمایه گذاری‌ها بر قدرت سودآوری شرکت افزود و در نهایت، ۱۹۵ میلیارد ریال سود خالص به بار نشست.

شایان ذکر است که تحویل اراضی زکریا با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریالی و پیشرفت ۹۵ درصدی و همچنین تعیین تکلیف وضعیت حقوقی پروژه آبشار جزو برنامه‌های آتی این شرکت به شمار می‌رود.
نکته قابل توجه برای سهامداران «وتوس» این است که شرکت درنظر دارد از ۱۲۲ ریال سود تحقق یافته، ۵۰ ریال را بین سهامداران و سرمایه گذاران تقسیم کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.