پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۰۹۶۸
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
0
پول نیوز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه سرمد با مدیر شعب، معاونین، مدیران و روسای شعب سرپرستی جنوب تهران بانک صادرات دیدار کردند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره در این مراسم، گسترش تعاملات مشترک از طریق دیدارهای ماهیانه با سرپرستی استان های مختلف بانک را مورد توجه قرار داد و افزود: خوشبختانه ارتباطات گسترده میان بیمه سرمد و بانک صادرات باعث ایجاد اعتماد متقابل و توسعه منافع مشترک شده که افزایش فروش محصولات مشترک بانک-بیمه را به همراه داشته است.

کاتب در بخش دیگری از سخنان خود به ارائه مزایای جدید برای کارکنان و بازنشستگان بانک خبر داد و گفت: پوشش بیمه های درمان تکمیلی فرزندان ذکور برای نخستین بار در صنعت بیمه، افزایش تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد و ارتقای امکانات اپلیکیشن همراه سرمد از جمله این مزایا هستند.

 

ارایه خدمات تکمیلی درمان برای بانک صادرات توسط بیمه سرمدرئیس هیات مدیره، بیمه سرمد را به عنوان تنها شرکت بیمه ای در صنعت بیمه دانست که رئیس کل بیمه مرکزی به واسطه عملکرد موفق آن در سال گذشته، برایش سرآمدی در صنعت را آرزو کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری پرتفوی تولیدی را به میزان هزار میلیارد تومان افزایش خواهیم داد.

مهندس مهدی مهدوی مدیرعامل بیمه سرمد نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حمایت های بانک صادرات در مدت شش سال فعالیت این شرکت، به ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد هشت ماهه بیمه سرمد در سال جاری پرداخت و گفت: در بازه زمانی مورد بررسی، حدود 610 میلیارد تومان پرتفوی تولید شده است که تقریبا معادل کل پرتفوی جذب شده در سال گذشته بوده است، بر همین اساس امیدواریم تا پایان امسال، پرتفوی هزار میلیارد تومانی را محقق نماییم.

وی، با بیان اینکه پرتفوی تولیدی در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته حدود 70 درصد رشد را نشان می دهد، افزود: مجموع خسارت پرداختی در یکسال گذشته بیش از 400 میلیارد تومان بوده است که حدود نیمی از آن به بخش سهامداری اختصاص دارد.

مدیرعامل بیمه سرمد، از عملکرد شعب بانک صادرات در سرپرستی جنوب تهران برای فروش بیمه های عمر مانده بدهکار و مرهونات بانکی قدردانی کرد و افزایش میزان فروش در محصولات مشترک بانک-بیمه را اقدامی موثر در توسعه منافع مشترک عنوان کرد.

این گزارش می افزاید، حسین زاده مدیر شعب سرپرستی جنوب استان تهران، حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، مجید حبیبی معاون فنی بیمه های غیر زندگی، بهراد گروه ای مدیر بانک و بیمه و حسن پورحسینی مدیر بیمه های اتومبیل در این مراسم حضور داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.