پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۰۸۹۴
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
0
پول نیوز - پراید بعد از اصلاح قیمت هفته گذشته، دوباره در مدار گرانی حرکت می‌کند، اما این بار سرعت کمتری دارد. خودرو‌های دیگر سایپا از رمق افتاده‌اند. نه کاهش قیمت دندان‌گیری دارند و نه مثل گذشته در مدار گرانی حرکت می‌کنند.

به گزارش پول نیوز، امروز کوییک دنده‌ای در بازار خودرو بدون تغییر نسبت به هفته گذشته با قیمت ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. تیبا صندوق‌دار هم تغییر چندانی پیدا نکرده و همچنان در بازار خودرو با نرخ ۵۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. تیبا ۲ امروز با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و با قیمت ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. ساینا هم در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده و به قیمت ۶۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.
 
 امروز پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار حدود ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۵۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل پراید صندوق‌دار سایپا ۱۳۱ با کاهش قیمت نسبی به استقبال مشتریانش آمده و نسبت به هفته پیش در حد ۱۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز پراید در حال حاضر ۴۹ میلیون تومان است. پراید وانت امروز روی نرخ ۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان متوقف شده و تغییری نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ندارد.
حرکت دوباره پراید بر ریل گرانی! +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: