پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۰۷۷۶
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
0
پول نیوز - گسترش چتر بیمه ای و افزایش تعداد بیمه پردازان ،از اولویت های مهم سازمان تأمین اجتماعی است.

گسترش چتر بیمه ای از اولویتهای سازمان تأمین اجتماعی است

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، علی جهانی مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان در نشست ستاد وصول استان با مسئولین شعبه یک خرم آباد با بیان مطلب فوق گفت: بیش از 220هزار بیمه شده اصلی تحت پوشش تأمین اجتماعی این استان قرار دارند که از جمعیت مذکور نزدیک به 50درصد بیمه شدگان مشمول کمک دولت هستند و فقط7درصدحق بیمه سهم کارگر را به تأمین اجتماعی پرداخت می کنند.


جهانی با اشاره به اهتمام و جدیت پرسنل استان لرستان در توسعه خدمات غیرحضوری افزود:خوشبختانه تلاش همکاران و استقبال بیمه شدگان ،مستمری بگیران و کارفرمایان از خدمات غیرحضوری منجر به توفیق این اداره کل در کسب رتبه و جایگاه برتر در این حوزه شد و امیدواریم که با اتمام پروژه پرونده الکترونیک زمینه افزایش و توسعه خدمات الکترونیکی فراهم شود.


مدیرکل تأمین اجتماعی استان لرستان خاطر نشان کرد: رانندگان قریب به 18 میلیارد تومان به سازمان تأمین اجتماعی استان بدهکار هستند و 6 میلیارد تومان آن سهم شعبه یک خرم آباد است، لذا می طلبد با برنامه ریزی و اقدام مؤثر در راستای وصول مطالبات حرکت کنیم.

برچسب ها: تامین اجتماعی ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: