پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

گام به گام در مسیر پیش بینی ها؛
کد خبر: ۳۲۰۷۵۹
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
0
پول نیوز - در حالی که در سالیان اخیر نرخ فروش محصولات دارویی رشد چندانی نداشته، اما «داوه» توانسته بخشی از این کاستی را با رشد مقدار فروش جبران کند.

«داوه» بدون کمک نرخ، پیش رفت

به گزارش واحد تحیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، با گذشت ۸ ماه از سال ۹۸ درآمد فروش محصولات شرکت «داروسازی آوه سینا» به ۳۹۸ میلیارد ریال رسید که ۲۴ درصد بیش از دوره ۸ ماهه سال ۹۷ است.

علت اصلی افزایش درآمد مذکور را تنها باید در رشد مقدار فروش محصولات جستجو کرد. در حالی در مدت سپری شده از سال جاری بالغ بر ۱۶۱ میلیون عدد قرص و کپسول به فروش رسانده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته ۱۲۷ میلیون عدد بود.

به عبارتی، «داوه» که این روز‌ها در بازار سرمایه طرفداران بسیاری دارد، بدون افزایش نرخ‌های فروش، به درآمد مطلوبی دست یافته است.

فروش آبان ماه این داروساز نسبت به مهر ماه تفاوت چندانی نشان نمی‌دهد تنها ۹ درصد با کاهش درآمد مواجه بوده است.

 

«داوه» بدون کمک نرخ، پیش رفت

 

شایان ذکر است که «داوه» برآورد کرده در نیمه دوم سال ۲۵۷ میلیارد ریال درآمد عملیاتی شناسایی کند و جمع کل درآمد‌های خود را به ۵۵۰ میلیارد ریال برساند. به عبارت دیگر، این داروساز پیش بینی کرده در پایان سال ۹۸ درآمد‌های فروش در سطوح سال گذشته باقی بماند و تنها ۶ درصد افزایش یابد. به این ترتیب، تاکنون ۷۲ درصد پیش بینی‌ها به واقعیت بدل شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا با تصمیم دولت برای معاف کردن سلبریتی ها از مالیات موافقید؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: