مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس:
کد خبر: ۳۲۰۷۵۶
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
0
پول نیوز - مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در هفته اول اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و افزود: برنامه ریزی‌های لازم برای برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ از تابستان سال جاری آغاز شده و سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه یا همان فاینکس بیست بیست، یکم تا چهارم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ و پیش از ماه مبارک رمضان در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار می شود.

برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ سال آینده

 

به گزارش پول نیوز، یاسر فلاح گفت: فاینکس یکی از مهمترین ابزار‌های معرفی بازار‌های مالی از جمله بازار سرمایه به آحاد جامعه است. دوازده دوره برگزاری فاینکس، مسیری بود تا ارکان و نهاد‌های مالی ارتباطات گسترده‌ای با مردم و جامعه مخاطبین خود برقرار کنند.

مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ادامه داد: ما به دنبال فایننشیال اینکلوژن (شمولیت مالی) در کشور هستیم و باید ادبیات بورس را توسعه دهیم. برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه یکی از مهمترین ابزار‌ها برای تحقق این امر است. فرهنگ سازی عمومی، فراهم کردن بستر هموارتر همکاری و تعامل فعالین بازار پول، بیمه و سرمایه کشور و همچنین افزایش مناسبات اقتصادی در قالب شبکه‌های ارتباطی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است و باز تعریف نقش بازار سرمایه در اقتصاد ملی کشور یکی از کارویژه‌های این رویداد مهم اقتصادی به شمار می‌رود.

رییس ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با بیان اینکه فاینکس فرصتی است تا نهاد‌های مالی، سهامداران و عموم مردم ارتباط دو سویه چهره به چهره را تجربه کنند، افزود: طی سال‌های اخیر نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه نقش مهمی در فرهنگ اقتصادی ایفا کرده و با اتکا به حضور پرشور مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، روند رو به رشدی را تجربه کرده است. سال ۹۸ ما شاهد یکی از بهترین دوره‌های فاینکس بودیم و این رویداد با استقبال بی سابقه‌ای همراه شد. به اذعان شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و شرکت پیمانکار، فاینکس دوازدهم یکی از نمایشگاه‌های پر بار در کشور بود. روزانه ۱۰ هزار نفر از دوازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه بازدید کردند و این میزان استقبال از یک نمایشگاه مالی کم نظیر بود.

وی گفت: شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس همواره به دنبال افزایش سواد مالی عموم مردم است و از سوی ارکان این شرکت برنامه‌های متعددی با محور فرهنگ سازی و آموزش اجرایی می‌شود. نمایشگاه بورس، بانک و بیمه یک رویداد خدمت محور با هدف انتقال دانش مالی است؛ بنابراین کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مهمترین ویژگی این رویداد است. شرکت اطلاع رسانی نیز سعی می‌کند با کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی پیش بینی شده، ادبیات و مفاهیم بورسی را در کشور بسط دهد. با برنامه ریزی انجام شده قطعا مخاطبین این نمایشگاه با الفبای بورس آشنا و با دارایی علمی و دانش از فاینکس ۲۰۲۰ خارج می‌شوند.

رییس ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ضمن بیان اینکه فاینکس امروز یک برند و جزء سه نمایشگاه مالی بزرگ جهان است، افزود: فاینکس چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی توسعه چشم گیری را تجربه کرده به طوری که سال گذشته خانم اِستو رِوا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی از فاینکس دوازدهم به عنوان بزرگترین نمایشگاه مالی یاد کرد.

یاسر فلاح ادامه داد: در فاینکس ۲۰۲۰ شاهد چهره‌های بین المللی اثر گذار خواهیم بود و برنامه‌های خاصی در حوزه بین الملل پیش بینی شده است. علی رغم شرایط خاصی که در آن هستیم و تحریم‌های ظالمانه‌ای که از سوی غرب علیه ایران اسلامی وضع شده، برنامه‌ای مُدَون و خاص در حوزه بین الملل اجرا می‌کنیم. همچنین ما در این دوره تلاش می‌کنیم برای ارتقا کارکرد برنامه و افزایش بهره مندی مشارکت کننده و بازدید کننده، بستری هدفمند و کارآمد جهت تعامل، ارتباط و مذاکره در قالب شبکه‌های ارتباطی ایجاد کنیم.

مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس افزود: نمایشگاه سیزدهم کلاس درس بزرگ دانش مالی است. در این رویداد دوره‌های آموزشی متعدد با موضوع مبانی واصول مقدماتی سرمایه گذاری برگزار می‌شود. علاوه بر آن نهاد‌های مالی نیز دوره‌های آموزشی تخصصی را در نمایشگاه بورس بانک بیمه برگزار می‌کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم صنعت بانک کشور به عنوان بال مهم تامین مالی و شرکت‌های بیمه به عنوان ضلع مهم اقتصاد حضور پر رنگی در این رویداد داشته باشند، ادامه داد: ما معتقدیم بازار سرمایه، بازار بیمه و بازار پول در کنار هم عامل پویایی اقتصاد ملی هستند.

یاسر فلاح افزود: با توجه به نگاه سیاست گذاران اقتصادی و مدیران کلان و ارشد اقتصادی به بازار سرمایه به نظر می‌رسد وظیفه ما در معرفی بازار سرمایه سنگین‌تر شده است. به ویژه دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با فعالان اقتصادی و تاکید ایشان به حمایت از تولید و سرمایه گذاری در حوزه تعاونی‌ها و بورس دلگرمی مضاعفی برای فعالین اقتصادی است و ما باید بر اساس رسالت ملی، ارتباط نهاد‌های مالی، سرمایه گذاران و عموم مردم با یکدیگر را تقویت کنیم. این نوید را می‌دهیم که فاینکس ۲۰۲۰ متفاوت از گذشته و با رویداد‌های ویژه و برنامه‌های جدید برگزار شود.

او به پروژه شرکت اطلاع رسانی تحت عنوان فرهنگ سازی، شهر به شهر، اشاره کرد و افزود: ما آمادگی داریم یک غرفه را به پروژه فرهنگ سازی، شهر به شهر، اختصاص دهیم. در این غرقه یک میز و استند به هر استان اختصاص دارد و فعالان بورسی در نقاط مختلف کشور می‌توانند با واحد فرهنگ سازی و آموزش شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ارتباط برقرار کنند و در فاینکس ۲۰۲۰ حضور داشته باشند. غرفه فرهنگ سازی، شهر به شهر، یعنی یک ایران بورسی در بزرگترین رویداد مالی و فعالین اقتصادی در سراسر کشور می‌توانند متفاضی حضور در پاویون ایران باشند.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ضمن بیان اینکه رویکرد اصلی این نمایشگاه توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری در دارایی‌های مالی است به همه شرکت‌های فعال در صنعت مالی پیشنهاد کرد از این فرصت چهار روزه برای تعامل با مخاطبان و مشتریان خود بهره برداری کنند و ادامه داد: اولین نشست بزرگ فعالان اقتصادی در سال ۹۹ نمایشگاه بورس، بانک و بیمه است و امیدواریم همچون سالیان گذشته مورد استقبال قرار گیرد و مردم در کنار سهامداران، سرمایه گذاران، سپرده گذاران و بیمه گذاران در این نمایشگاه حاضر شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: