February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۰۷۲۵
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
0
پول نیوز - شاخص بورس روز جاری با رشد ۱۱۶۶ واحدی در پایان معاملات به ۳۰۹ هزار و ۶۴۳ واحد رسید.

 

به گزارش پول نیوز، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که همه شاخص‌های بورس در پایان داد و ستد‌های امروز با افزایش مواجه شدند.

رشد شاخص‌ها

بر اساس آمار‌های معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۱۱۶۶ واحد رشد معادل ۰.۳۸ درصد به ۳۰۹ هزار و ۶۴۳ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با ۳۱۲ واحد افزایش معادل ۰.۳۸ درصد به ۸۲ هزار و ۹۵۳ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۹۰۴ واحد رشد معادل ۰.۹۹ درصد به ۹۲ هزار و ۳۷۳ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۶۰۴ واحد افزایش، معادل ۰.۹۹ درصد به ۶۱ هزار و ۷۵۲ واحد، شاخص آزاد شناور با ۱۸۵۸ واحد رشد، معادل ۰.۵۲ درصد به ۸۹ هزار و ۲۳۱ واحد، شاخص بازار اول با ۹۰۹ واحد افزایش معادل ۰.۴۱ درصد به ۲۲۲ هزار ۵۱۱ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۰۹۵ واحد رشد معادل ۰.۳۳ درصد، به ۶۴۱ هزار و ۱۱۹ واحد رسید.

نماد‌های تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۴ نماد «وبملت با ۲۰۹ واحد، دعبید با ۸۹ واحد، فملی با ۸۵ واحد و وپارس با ۷۸ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

نوسان شاخص صنایع

این گزارش می‌افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه‌ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «اطلاعات و ارتباطات با ۱۴ واحد صعود معادل ۵ درصد به ۳۱۸ واحد، محصولات چرمی با ۵۲۲ واحد افزایش معادل ۴.۶۹ درصد به ۱۱ هزار و ۷۸۵ واحد، محصولات چوبی با ۱۳۸۹۴ واحد رشد معادل ۴.۳۷ درصد به ۳۴۶ هزار و ۴۳۹ واحد، انتشار و چاپ ۴۱۳۱۱ واحد افزایش معادل ۴.۱۰ درصد به یک هزار و ۵۶ واحد، مواد دارویی با ۱۵۵۷ واحد رشد، معادل ۳.۹۹ درصد به ۴۱ هزار و ۹۲۹ واحد، وسایل ارتباطی با ۴۰۶ واحد افزایش معادل ۳.۳۲ درصد به ۱۲ هزار و ۶۴۸ واحد، سایر معادن با (۳۰۵۸) واحد ریزش معادل (۴.۲۸) درصد به ۶۸ هزار و ۴۷۹ واحد» رسید.

بیشترین کاهش قیمت‌ها

در عین حال نگاهی به آمار‌های معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نماد‌های «دیران، بکاب، غسالم، خپویش، فسرب، غشصفا و چکاوه» بیشترین افزایش قیمت و نماد‌های «قشکر، شسینا، سغرب، خوساز، کماسه، غمهرا و تکنو» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلو‌های بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستد‌های روز جاری بورس، در ۴۳۴ هزار نوبت معاملاتی، ۳ میلیارد و ۴۹۰ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۶ هزار و ۸۴۵ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.