کد خبر: ۳۲۰۷۲۳
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
0
پول نیوز - سهام غیرمدیریتی سه شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش، پتروشیمی ممسنی و سرمایه‌گذاری جامی به ترتیب در روزهای ششم، نهم و دوازدهم ماه جاری به‌صورت عرضه عمده در فرابورس عرضه می‌شود.

سه عرضه عمده سهام در راه فرابورس

 

به گزارش پول نیوز، بر اساس اطلاعیه مدیریت عملیات بازار‌های خارج از بورس فرابورس سهام غیرمدیریتی سه شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش، پتروشیمی ممسنی و سرمایه‌گذاری جامی به ترتیب در روز‌های ششم، نهم و دوازدهم ماه جاری به‌صورت عرضه عمده در فرابورس ایران عرضه می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: ۴.۵ درصد از سهام شرکت آزمایش در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس، به ارزش بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال و قیمت پایه هر سهم ۷۶۵۳ ریال، چهارشنبه ۶ آذرماه جاری به‌صورت نقد و عمده به فروش خواهد رسید و کارگزاری بانک پاسارگاد کارگزار عرضه‌کننده این واگذاری خواهد بود.

همچنین ۱.۵۲ درصد از سهام غیرمدیریتی پتروشیمی ممسنی مندرج در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران به ارزشی بالغ‌بر ۵۳ میلیارد ریال و قیمت پایه هر سهم ۲۵۲۰ ریال عرضه می‌شود. این در حالی است که این میزان سهام ۲۱ میلیون سهم این شرکت را شامل می‌شود و روز شنبه ۹ آذر مورد خریدوفروش قرار خواهد گرفت و کارگزار عرضه‌کننده این معامله نیز کارگزاری توسعه فردا خواهد بود.

افزون بر این در روز سه‌شنبه (۱۲ آذر)، ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار سهم شرکت سرمایه‌گذاری جامی با نماد «وجامی۴»، مندرج در تابلو زرد بازار پایه به‌طور عمده و نقد به فروش خواهد رسید. این تعداد سهم که معادل ۴.۹۲ درصد از سهام کل شرکت است، دارای ارزشی بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و کارگزاری بانک تجارت، شرکت کارگزار این معامله خواهد بود. قیمت پایه هر سهم شرکت سرمایه‌گذاری جامی ۲۵ هزار و ۵۰۰ ریال تعیین‌شده است.

بر پایه این گزارش، در هر سه عرضه عمده پیش‌رو ۱۰ درصد از کل مبلغ به‌عنوان سپرده حضور در رقابت تعیین شده است و شرایط پرداخت ثمن معامله در این سه عرضه عمده به‌صورت نقد و با رویه جاری تسویه و پایاپای (t+۲) خواهد بود.

گفتنی است یک میلیون و ۱۷۰ هزار سهم معادل ۳.۹۷ درصد از سهام شرکت پشم‌بافی توس نیز امروز در نماد «نتوس۴» به طور عمده و نقد روی میز معامله قرار می‌گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: