پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

گزارش پول نیوز از بازار خودرو؛
کد خبر: ۳۲۰۶۶۵
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
0
پول نیوز - خودرو‌های سایپا به کاهش قیمت خود در بازار ادامه می‌دهند و امروز هم پراید بیشترین کاهش قیمت را در بین محصولات سایپا به خود اختصاص داده و دیگر خودرو‌ها کمتر ارزان شده‌اند.

به گزارش پول نیوز، قیمت روز کوییک دنده‌ای در بازار امروز حدود ۳۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و به ۷۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. ساینا هم کاهش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی را به نام خود ثبت کرده و با قیمتی حدود ۶۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. تیبا صندوق‌دار امروز همگام با دیگر خودرو‌های سایپا در بازار حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۵۶ میلیون تومان رسیده، اما تیبا ۲ از قاعده کاهش قیمت تبعیت نمی‌کند و با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی همراه شده است. قیمت روز تیبا ۲ در حال حاضر ۶۳ میلیون تومان است.

امروز پراید هاچ‌بک در بازار بیشتر از بقیه خودرو‌های سایپا ارزان شده و حدود ۸۰۰ هزار تومان کاهش قیمت را به نام خود ثبت کرده است. قیمت روز پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در حال حاضر ۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. پراید صندوق‌دار هم امروز با کاهش قیمت ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی روبرو شده و فاصله خود از مرز ۵۰ میلیون را بیشتر کرده است. قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار امروز به ۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده. وانت پراید امروز بر خلاف اغلب خودرو‌های سایپا با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و با رسیدن به قیمت ۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی، با پراید صندوق‌دار هم‌رده شده است.

 
پیشروی سایپا بر مدار ارزانی +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: