February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
گزارش پول نیوز از بازار خودرو؛
کد خبر: ۳۲۰۶۶۵
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
0
پول نیوز - خودرو‌های سایپا به کاهش قیمت خود در بازار ادامه می‌دهند و امروز هم پراید بیشترین کاهش قیمت را در بین محصولات سایپا به خود اختصاص داده و دیگر خودرو‌ها کمتر ارزان شده‌اند.

به گزارش پول نیوز، قیمت روز کوییک دنده‌ای در بازار امروز حدود ۳۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و به ۷۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. ساینا هم کاهش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی را به نام خود ثبت کرده و با قیمتی حدود ۶۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. تیبا صندوق‌دار امروز همگام با دیگر خودرو‌های سایپا در بازار حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۵۶ میلیون تومان رسیده، اما تیبا ۲ از قاعده کاهش قیمت تبعیت نمی‌کند و با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی همراه شده است. قیمت روز تیبا ۲ در حال حاضر ۶۳ میلیون تومان است.

امروز پراید هاچ‌بک در بازار بیشتر از بقیه خودرو‌های سایپا ارزان شده و حدود ۸۰۰ هزار تومان کاهش قیمت را به نام خود ثبت کرده است. قیمت روز پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در حال حاضر ۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. پراید صندوق‌دار هم امروز با کاهش قیمت ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی روبرو شده و فاصله خود از مرز ۵۰ میلیون را بیشتر کرده است. قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار امروز به ۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده. وانت پراید امروز بر خلاف اغلب خودرو‌های سایپا با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و با رسیدن به قیمت ۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی، با پراید صندوق‌دار هم‌رده شده است.

 
پیشروی سایپا بر مدار ارزانی +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.