February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
تلاش این مجموعه برای دور زدن تحریم ها؛
کد خبر: ۳۲۰۶۶۱
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
0
پول نیوز - نمایشگاه دستاوردهای خود کفایی ساخت ابزارهای مخصوص، تعدادی از قطعات ویژهِ داخلی سازی شده را به نمایش گذاشت.

حرکت ایساکو به سمت خودکفایی

به گزارش پول نیوز، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سال رونق تولید ملی، با توجه به آغاز مجدد تحریم‌ها به خصوص در صنعت خودرو، تولید داخلی و فوری تجهیزات و لوازم ابزار مخصوص را با استفاده از ظرفیت‌های موجود در گروه صنعتی ایران‌خودرو و دانش بومی آغاز کرد.

حسن ره پیمای نرگسی رییس اداره مهندسی ابزار و تجهیزات ایساکو در این باره به خبرنگار پول نیوز گفت: نمایشگاه دستاوردهای خود کفایی ساخت ابزارهای مخصوص برای ارائه تعدادی قطعات ویژه داخلی سازی شده که پیش از این وارد میشد، برپا شد. با تغییرات به وجود آمنده در نرخ ارز و مشکلات اقتصادی در تامین منابع مالی اقدام به بررسی مهندسی در خصوص ساخت ابزارها کردیم و به این نتیجه رسیدیم که با ساخت این ابزارها در داخل می توانیم تکنیک ساخت آن را وارد کرده و با هزینه کمتری این ابزارها را تولید کنیم.
 
حرکت ایساکو به سمت خودکفایی

وی افزود: ما برای ارئه خدمات پس از فروش استاندارد به مشتریان، نیاز به یک سری الزامات از قبیل قطعات یدکی استاندارد، آموزش، مهارت و  توسعه زیرساخت های مورد نیاز در نمایندگی ها داریم که شامل ابزار مخصوص، ابزار عمومی و تجهیزات تامینی است.

ره پیمای نرگسی ادامه داد: ما با اجرای این پروژه توانستیم در حدود 13 میلیارد کاهش هزینه ریالی داشته باشیم ضمن آنکه در راستای بهبود کیفیت محصولات توانستیم در خصوص سایر تولیدات ایران خودرو نیز در حوزه  تولید و صادرات این  ابزارها به پیشرفت هایی دست پیدا کنیم از این رو برای سایر ابزارها به دنبال بازارهای جدیدی هستیم.
 
 
 *برای دیدن ویدئو اینحا کلیک کنید.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: