February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۰۶۳۶
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
0
پول نیوز - نشست هم اندیشی کارکنان اداره امور شعب استان اصفهان با حضور مدیر عامل بانک برگزار شد.

با وجود انواع محدودیتها یکی از بهترین بانکها را ساخته ایدبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، غلامحسن تقی نتاج - مدیر عامل بانک - در این همایش ضمن تقدیر از عملکرد همکاران استان، اظهار داشت: شما عزیزان توانسته اید با وجود انواع محدودیتها و موانع، یکی از بهترین بانک های کشور را بسازید.

نتاج با اشاره به طرح ملی ادغام، هم افزایی و فراهم شدن میدان کاری وسیع، دانش افزایی و یکپارچگی سازمانی گسترده را از مزیت های این طرح عنوان کرد و گفت: با تکمیل فرآیند ادغام بزرگترین بانک در ایران پا به عرصه وجود می گذارد که با استفاده از قابلیت های ایجاد شده در این بستر می توان به بهره وری و کارایی بیشتری دست یافت.

مدیر عامل بانک با اشاره به نقش بسیار مهم سرمایه انسانی در رشد و تعالی سازمان در خصوص آینده و امنیت شغلی کارکنان، ابراز داشت: براساس قانون هر زمان ادغام صورت گیرد تمامی تعهدات قانونی را که سابقاً یک شرکت ادغام شونده داشته؛ شرکت ادغام پذیر ملزم به پذیرش آن است که قراردادهای کارکنان نیز جزیی از آن می باشد لذا هیچگونه دغدغه ای از این بابت وجود ندارد.

نتاج در بخش دیگری از سخنان خود، افزایش رفاه عموم آحاد جامعه را از آرمانهای اقتصاد اسلامی برشمرد و گفت: اقتصاد اسلامی تمایز بسیاری از سایر نظامهای اجتماعی سوسیالیستی و کاپیتالیستی در دنیا دارد و مزیت های برجسته ای نسبت بدانها دارد از اینرو باید به داخل چشم داشته باشیم و با تقویت اقتصاد بومی در راه شکوفایی روز افزون گام برداریم بدیهی است این مزیت های مهم را خودمان باید اجرایی کنیم و منتظر دیگران نباشیم.


در ادامه، رضا عظیمی - رئیس اداره امور شعب استان اصفهان - نیز گزارشی از عملکرد بانک در استان ارائه کرد و ضمن تقدیر از حضور مدیر عامل بانک در اصفهان، گفت: چنانچه این استان توانسته به لحاظ شاخص های عملکردی در صدر قرار گیرد مدیون همت و تلاش شبانه روزی همه کارکنان آن می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.