February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۰۵۸۴
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
0
پول نیوز - عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی عنوان کرد: شهر فرودگاهی امام خمینی با توجه به جذابیت های مختلف به خصوص در بخش هوانوردی می تواند بهترین و بزرگترین مگاپروژه ایران باشد.

به گزارش پول نیوز، سجاد کمالی پور عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در جریان بازدید از غرفه مجموعه رسانه های پول نیوز در نمایشگاه اینوکس 2019، عنوان کرد: شهر فرودگاهی امام خمینی با 15هزار هکتار مساحت، دارای1500 هکتار منطقه آزاد است. این شهر تنها منطقه آزادی است که در 35 کیلومتری تهران قرار دارد و به همین خاطر یک بازار جمعیت 14 میلیونی ثابت و در کنار آن، در حوزه حمل و نقل، جاده تهران قم، تهران ساوه و فرودگاه را دارد. با توجه به جذابیت های مختلف به خصوص در بخش هوانوردی می تواند بهترین و بزرگترین مگاپروژه ایران باشد.

وی افزود: با توجه به شرایط مناسب منطقه، آمادگی لازم برای هر نوع سرمایه گذاری در عرصه های زیر ساختی را داریم و سرمایه گذاران داخلی را با اغوش باز می پذیریم. ما در این نمایشگاه کاملا آماده هستیم تا بتوانیم با سرمایه گذاران تبادلاتی انجام دهیم و بسته های پیشنهادی زیادی آماده کردیم.

کمالی پور اظهار داشت: ما برای ایجاد سرمایه گذاری محدودیت سرمایه نداریم و فرصت خوبی برای سرمایه گذاران است تا به هر میزان که می توانند در این منطقه سرمایه گذاری کنند.

وی به نقش رسانه ها در مناطق آزاد اشاره کرد و گفت: خلا اصلی ما عدم شناخت این منطقه است. معرفی فرصت های شهر فرودگاهی امام خمینی از جمله اقدامات مفیدی است که رسانه ها می توانند به آن عمل کنند.

عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در پایان گفت: فرودگاه حضرت امام، ویترین نظام است و ورودی و خروجی کشور در این منطقه صورت می گیرد و معرفی این منطقه کمک شایانی است که رسانه پول نیوز میتواند به ما در منطقه بکند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.