کد خبر: ۳۲۰۵۷۱
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
0
پول نیوز - حامد هیئت داوودیان عضو هیئت مدیره بانک های سپه و مهر اقتصاد، در جمع مدیران بانک مهر اقتصاد، بندهای مربوط به امور پرسنلی و عملیات شعب دستور العمل 31 بندی چارچوب ادغام را تشریح کرد.

همکاران بانک های ادغام شونده، هیچگونه نگرانی نداشته باشندبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، حامد هیئت داودیان – عضو هیئت مدیره بانک – در همایش سراسری مدیران عالی بانک، ابراز داشت: بانک مهر اقتصاد در میان بانک های ادغام شونده بیشترین سابقه فعالیت را دارد که امید است از داشته های شما عزیزان بیشترین استفاده را در روند ادغام داشته باشیم.

وی بانک مهر اقتصاد را یکی از کم حاشیه ترین و بی اشکال ترین بانک ها عنوان کرد و گفت: طرح ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه پس از تایید مکتوب مقام معظم رهبری به شبکه بانکی ابلاغ شد و همه دستگاه های مرتبط مانند بانک مرکزی، وزارت اقتصاد، ستاد کل نیروهای مسلح و بانک سپه مکلف به اجرای آن شدند.

هیئت داوودیان افزود: پس از ابلاغ دستورالعمل ادغام، نمایندگان بانک سپه از اواخر سال 97 به منظور هماهنگی های لازم در بانک های نیروهای مسلح مستقر شدند و واحدی با عنوان مدیریت امور ادغام در راستای پیشبرد موثر تر ادغام در بانک سپه ایجاد شد.

عضو هیئت مدیره بانک با تشریح روند واگذاری سهام بانک های ادغام شونده، ادامه داد: پس از واگذاری حداکثر سهام، مجمع بانک های نیروهای مسلح با دستور کار انتخاب اعضای هیئت مدیره برگزار شد که با مشخص شدن اعضای جدید و معرفی مدیران عامل، تنها اقدام باقیمانده ارزش گذاری دارایی ها، بدهی ها و سرمایه گذاری ها می باشد.

وی افزود: اخیرا وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان حسابرسی را به عنوان ناظر بر فرآیند ارزشگذاری دارایی ها و بدهی ها تعیین کرده است و بانک سپه انتظار دارد این ارزشگذاری با دقت و صحت انجام پذیرد.

هیئت داوودیان در بخش دیگری از سخنان خود به کارکنان بانک های ادغام شونده اطمینان خاطر داد که در چارچوب قرارداهای فعلی خود در بانک سپه ادامه فعالیت می دهند لذا از همکاران خواست تا هیچگونه دغدغه و نگرانی در این رابطه نداشته باشند.

عضو هیئت مدیره بانک با استناد به دستور العمل 31 بندی ادغام در خصوص کارکنان بانک های ادغام شونده، تصریح کرد: بر اساس این دستورالعمل، وزارت اقتصاد و امور دارایی، ستاد کل نیروهای مسلح، سازمان تامین اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان برنامه و بودجه و سازمان دایره استخدامی موظفند حَسب درخواست بانک سپه، همکاری لازم را به منظور اعمال سیاست های تشویقی برای ساماندهی نیروی انسانی داشته باشند.

وی افزود: مطابق بند 21 این دستورالعمل، واحدهای ادغام شونده موظفند از تبلیغات، استخدام نیروی جدید، اعطای تسهیلات و ایجاد تعهدات به استثنای تعهدات قبلی، خرید و فروش اموال و املاک، خرید و فروش اوراق بهادار، ادامه طرح های فعلی اعطای تسهیلات، طرح های جدید سپرده پذیری و انعقاد هر گونه قرارداد با اشخاص ثالث مبنی بر دریافت خدمات خودداری کنند.

هیئت داوودیان، میزان مطالبات غیر جاری بانک مهر اقتصاد را در مقایسه با سایر بانک های ادغامی در سطح پایین و مناسبی ارزیابی کرد و با اشاره به آمایش شعب، ابراز داشت: از مجموع شعب واحدهای ادغام شونده و بانک سپه پیش بینی می شود حدود 800 شعبه دیگر ادغام شوند.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری از استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های همکاران بانک مهر اقتصاد برای تمامی آنان آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: