پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

شیرین قند این شرکت کم شد؛
کد خبر: ۳۲۰۵۵۵
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
0
در حالی که تغییری در درآمد‌های عملیاتی «قمرو» در فصل اول حاصل نشده اما؛ به لطف کاهش هزینه‌های تولید درآمد بهتری نسبت به گذشته شناسایی کرده است.

سودسازی «قمرو» به لطف بهای تمام شده

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «قند مرودشت» در فصل اول سال مالی خود به سود خالص ۵۱ میلیارد ریالی نزدیک شد و رشد ۱۲ درصدی نسبت به ۳ ماهه نخست سال مالی ۹۷ رقم زد.

این شرکت قندی در ۳ ماهه منتهی به مهر ۹۸ با افت ۳ درصد مبلغ فروش مواجه شد اما؛ با کاهش ۱۰ درصدی بهای تمام شده موفق شد سود خالص خود را به سطوح تازه سوق دهد.

فروش شکر در سه ماهه اول سال مالی جاری ۲۱۰۴ تن از موجودی اول دوره و مقدار ۴۹۵۱ تن از محل شکر تصفیه شده از شکر خام وارداتی توسط شرکت بوده است و در حال حاضر پیگیر واردات شکر خام به میزان ۳۰ هزار تن است.

به این ترتیب، «قمرو» با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی، به ازای هر سهم ۲۵۳ ریال سود شناسایی کرد و مبلغ کل سود انباشته را به ۳۷۶ میلیارد ریال رساند.

سودسازی «قمرو» به لطف بهای تمام شده

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
بله
خیر
من در مرحله اول هم نمی گرفتم.
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: