کد خبر: ۳۲۰۵۵۳
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
0
پول نیوز - پوشش رسانه ای نمایشگاه بورس، بانک و بیمه کیش با نام اینوکس 2019 با حضور بیش از 270 شرکت داخلی، توسط رسانه های داخلی به خوبی انجام شد.

آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

به گزارش خبرنگار پول نیوز، ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه کیش در حالی به نقطه پایان رسید که حضور شرکت های بزرگ در کنار پوشش تخصصی و حرفه ای برخی از رسانه ها مانند پول نیوز، توانست به خوبی اخبار این رویداد بزرگ اقتصادی را در جامعه منعکس نماید.

گروه رسانه ای پول نیوز با بیشترین امکانات و با بهره گیری از تیمی   15 نفره متشکل از خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران و تیم مدیای خود توانست در این رویداد اقتصادی خوش بدرخشد.

 

گروه رسانه های پول نیوز در اینوکس 2019 با تجهیز یک غرفه 42 متری میزبان میهمانان خود در استودیوی تلویزیونی خود بود.

اینوکس 2019 در تصاحب رسانه ها

پول نیوزی ها در اولین روز نمایشگاه در استودیوی خبری خود پذیرای میهمانان خود از مجموعه های مختلف بودند.

مجید ملانوروزی معاون گردشگری منطقه آزاد کیش اولین میهمان استودیوی پول نیوز در اینوکس 2019 بود. معاونت گردشگری کیش با اعلام اینکه منطقه آزاد کیش بستر مناسبی برای سرمایه گذاری تلقی میشود از اعلام آمادگی دو شرکت بزرگ ترکیه ای برای ورود سرمایه به این منطقه خبر داد.

برای خواندن کل این مطلب اینجا و برای دیدن مصاحبه تصویری اینجا را کلیک کنید.

 

آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

بعد از ملانوروزی مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و و فرودگاه‌های کیش نفر دومی بود که بر صندلی میهمان استودیوی پول نیوز تکیه زد. علی عرب با اشاره به رونمایی از فرصت های جدید سرمایه گذاری در بخش بنادر و فرودگاهی کیش گفت: شرکت توسعه بنادر  و فرودگاه‌های کیش در سه محور فعالیت دارد، محور اول، مدیریت راهبردی فرودگاه  و بنادر منطقه آزاد کیش است که سعی ما بر این بوده که خدمات بهتر فرودگاهی و بندری را به تجار و بازرگانان و گردشگران ارائه دهیم و در این زمینه توفیقاتی حاصل شده است.

برای خواندن کل این مطلب اینجا و برای دیدن مصاحبه تصویری اینجا را کلیک کنید.

 


آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

دکتر علی صحرایی مدیرعامل بورس تهران اولین میهمان بورسی استودیوی پول نیوز بود که در اولین روز نمایشگاه اینوکس 2019 با خبرنگاران ما همکلام شد.  

مدیرعامل بورس تهران در این گفت و گوی تصویری با پول نیوز گفت: توصیه همیشگی ما در بازار سرمایه به فعالان این حوزه حضور با تخصص کافی و یا استفاده از مشاوران آگاه است که اگر این مهم در یک ماه گذشته توسط فعالان بورس رعایت می شد شاهد بسیاری از ضرر و زیان ها نبودیم.

برای خواندن کل این مطلب اینجا و برای دیدن مصاحبه تصویری اینجا را کلیک کنید. آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

استودیوی پول نیوز در روز دوم میزبان یکی از مدیران فولادی بود. توانگر رییس امور سهام و مجامع شرکت فولاد مبارکه

اصفهان میهمان پول نیوز بود. وی در این گفت و گو با اشاره به این مطلب که شرکت فولاد مبارکه تا آخر مهرماه موفق به

فروش بیش از 4 میلیون تن انواع محصولات فولادی شده است گفت: 23 درصد نسبت به سال گذشته افزایش تولید

داشتیم و خوشبختانه امسال نیز همانند سال های گذشته  و در 6 ماه گذشته، توانستیم با فروش 20 هزار میلیارد تومان،

سود 62.6 ریالی برای سهامداران را عملیاتی کنیم.

برای خواندن کل این مطلب اینجا کلیک نمایید.

آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019
اما در روز سوم یکی دیگر از مدیران منطقه آزاد کیش میهمان استودیوی پول نیوز بود. آخوندی عضو هیات مدیره منطقه آزاد کیش در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن اعلام این مطلب که امسال بیش از 70 درصد بازار سرمایه از جمله صاحبان بانک، بورس و بیمه در اینوکس 2019 شرکت دارند تصریح کرد: یکی از نیازهای مناطق آزاد بویژه جزیره کیش این است که سرمایه گذاران بخش خصوصی در بخش تامین منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه های در دست احداث، منابع مالی کافی دارند و این ابزار در این رویداد، خیلی پررنگ دیده می شود.

برای خواندن گفت و گوی کامل عضو هیات مدیره منطقه آزاد کیش اینجا کلیک کنید.

آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019
یکی دیگر از میهمانان پول نیوز در کیش اینوکس 2019، دکتر یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و مدیرکل روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار بود.

فلاح ضمن اعلام خشنودی از استقبال شرکت های بورسی برای حضور در اینوکس 2019 کیش، از برگزاری قدرتمند نمایشگاه بورس، بانک و بیمه سال 99 در اردیبهشت ماه خبر داد.

وی در این گفت و گو اعلام کرد: گروه های خارجی بسیاری برای حضور در این نمایشگاه به ایران آمده اند که این همه نشان از اهمیت بالای اینوکس 2019 است بنابراین امروز که بیش از 11 هیات خارجی در نمایشگاه بورس کیش حضور دارند .

همچنین در ادامه حضور یاسر فلاح در غرفه پول نیوز، رسما از پلتفرم جدید سایت خبری پول نیوز رونمایی شد.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس پس از این رونمایی گفت:

پول نیوز می تواند زبان گویای حوزه سرمایه شود و مردم را به سرمایه گذاری خردمندانه و با تدبیر تشویق کند. همچنین در حوزه آموزش، بازار سرمایه را یاری کرده تا مردم روش های سرمایه گذاری به خصوص سرمایه گذاری منطقی را یاد بگیرند.

آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

رسول اشرف‌زاده، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان یکی از مدیران صنعت پتروشیمی بود که در کیش اینوکس 2019 میهمانا پول نیوزی ها بود.

مدیرعامل پترول در گفت و گو با خبرنگار پول نیوز گفت: بازار سرمایه بهترین انتخاب برای جذب سرمایه مود نیاز صنعت پتروشمی است.

گفت و گوی رسول اشرف زاده با پول نیوز را در اینجا ببینید.

آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

مدیرعامل منطقه آزاد کیش از میهمانان مهم استودیوی پول نیوز بود. مظفری در این گفت و گوی تلویزیونی ضمن ابراز خرسندی از حضور شرکت ها و رسانه های مختلف در کیش اینوکس 2019 گفت: در جزیره کیش، ما نیازمند رسانه های تخصصی هستیم و به فضای رسانه ای خوب نیاز داریم و یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه اقتصادی، نیاز مالی این پروژه ها ست. معرفی ابزارهای جدید تامین مالی، فرهنگ سازی استفاده از این ابزارها، کمک به فعالان اقتصادی برای اشنایی بیشتر با ابزارها از اقداماتی است که یک رسانه تخصصی مانند پول نیوز می تواند در آن حوزه فعالیت کند.

برای مطالعه کل این مطلب اینجا و برای دیدن مصاحبه تصویری اینجا را کلیک کنید. 


آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

سجاد کمالی پور عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در روز سوم در جلوی دوربین پول نیوز نشست تا از دغدغه ها ها و تلاش های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بگوید.

وی ضمن بیان این مطلب که شهر فرودگاهی امام خمینی با توجه به جذابیت های مختلف به خصوص در بخش هوانوردی می تواند بهترین و بزرگترین مگاپروژه ایران باشد تصریح کرد:  ما برای ایجاد سرمایه گذاری محدودیت سرمایه نداریم و فرصت خوبی برای سرمایه گذاران است تا به هر میزان که می توانند در این منطقه سرمایه گذاری کنند.

برای مطالعه کل این مطلب اینجا  کلیک کنید.

آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019


در این گزارش سعی کردیم بخش کوچکی از تلاش های شبانه روزی تحریریه پول نیوز را به تصویر بکشیم اما این همه چیز نبود و به قول دوستانی که می گفت: این تازه اول راه است و قصه همچنان ادامه دارد.


آلبوم عکس نمایشگاه کیش اینوکس 2019

گزارش از محمد علی رفیعی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: