پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۰۵۱۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
0
پول نیوز - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز از ایجاد مجموعه ای به نام پنجره واحد تجاری برای سهولت در کار صنعتگران و تجار خبر داد.

نادر طیبی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز با حضور در نمایشگاه کیش اینوکس و بازدید از غرفه گروه رسانه های پول نیوز با اشاره به اینکه منطقه اقتصادی شیراز از قدیمی ترین مناطق ویژه اقتصادی کشور و تنها منطقه ویژه ای است که در نزدیکی کلان شهر قرار دارد گفت: در این منطقه چند فاز فعالیت داریم. 1300 هکتار از اراضی پشت فرودگاه شیراز به بخش فعالیت های صنعتی و خدمات انبارداری  و کالاهای اقتصادی اختصاص یافته که اجرای زیرساخت های ما در این حوزه از سال 82 شروع شده است.

وی ادامه داد: عمده زیرساخت ها در این منطقه از هر لحاظ مهیاست و حدود 60 واحد صنعتی فعال و 60 واحد در حال ساخت و 18 واحد خدماتی فعال در این مجموعه داریم و امنیت فوق العاده ای در این منطقه وجود دارد.

نادر طیبی گفت: مجموعه ای به نام "پنجره واحد تجاری" در این منطقه ایجاد کردیم که این پنجره، به عنوان نماینده تام الاختیار همه دستگاه هایی که به نوعی صنعتگران و تجار با آن سر و کار دارند و باید از آنها مجوز بگیرند، در منطقه مستقر است و دیگر نیازی نیست تا صنعتگران و تجار، به اداره استاندارد، قرنطینه نباتی شهر، اتاق بازرگانی و یا دارایی مراجعه کنند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز افزود: بخش جدیدی به نام "شهر بین المللی سلامت و گردشگری پارس" در این منطقه حدود سه سال است که شروع به فعالیت کرده و مربوط به حوزه پزشکی است که با رویکرد گردشگری سلامت و توریست درمانی فعالیت می کند و بر همین اساس حدود 900 هکتار را به این موضوع اختصاص دادیم.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: