پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۰۳۷۱
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
0
پول نیوز - رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: مبلغ هزار میلیارد تومان برای اعتبارات استانی تخصیص یافته که تخصیص ۱۰۰ درصدی بوده و این امر حاکی از حمایت دولت از تامین فضای آموزشی دارد.

تخصیص هزار میلیارد تومان برای تامین فضای آموزشی در استان‌ها

 

به گزارش پول نیوز، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز کشور که صبح امروز برگزار شد، گفت: کار سنگینی را شما خیرین انجام می دهید. آنچه تشخیص دادید و روی آن متمرکز هستید باعث پیشرفت کشورهاست و بسیار کار سنجیده ای است که تشخیص دادید نقطه کانونی توسعه کشور مدرسه سازی است.

وی ادامه داد: امروزه یکی از شاخص های توسعه انسانی، آموزش است و آموزش هم بدون فضا و محیط مناسب امکان پذیر نیست و به جامعه کمک می کنند. حال اگر دولت در این وادی غایب باشد، یعنی وظیفه تاریخی خود را به درستی تشخیص نداده است

نوبخت بیان کرد: آنچه دولت تعهد کرد در سال ۱۳۹۷ دوشادوش شما انجام دهد، به سرانجام رساندیم و تعهد هزار میلیاردتومانی را دولت ابلاغ کرد و صد درصدش را پرداخت کرد و این کمترین نشانه عزم دولت در همراهی با این کار ارزشمند شما عزیزان است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه هجدهمین ستاد بودجه روز گذشته شکل گرفت، اظهار کرد: بودجه سال آتی در سازمان برنامه و بودجه کشور در مراحل پایانی است و ارقام کلان بودجه را نهایی کردیم؛ البته ردیف‌ها باقی ماند و امروز در این جلسه آمدم تا بدانم برای سال ۹۹ ردیف عمرانی متناسب با برنامه ریزی خیرین و امر مدرسه سازی چه مقدار است تا آن را در لایحه بودجه تقدیم دولت کنم.

نوبخت بیان کرد: این ردیفی که از آن صحبت می‌کنیم تعهد تصویبی و اجرایی است؛ البته ممکن است برخی بودجه مصرفی تقلیل یابد، اما ردیف خیرین را تغییر نمی‌دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: