پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

با جابه جایی ۶۰۰ میلیون بسته؛
کد خبر: ۳۲۰۲۸۳
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
0
پول نیوز - یک شرکت انگلیسی قصد دارد مجموعه‌ای از تونل‌های حامل مغناطیس بسازد که کالا‌ها را با سرعتی بالا به مقصد برسانند. این سیستم می‌تواند تنها در یک سال ۶۰۰ میلیون بسته را در لندن جابه‌جا کند.

تونل‌های زیرزمینی در لندن پستچی می‌شوند

به گزارش پول نیوز به نقل از دیلی میل، یک شرکت حمل و نقل انگلیسی قرار است شبکه‌ای از تونل‌های زیرزمینی احداث کند تا سالانه فقط در لندن بیش از ۶۰۰ میلیون بسته را به مقصد برساند.
شرکت Magway در لندن در سال ۲۰۱۷ توسط روپرت کروز، یکی از مهندسان پروژه هایپرلوپ الون ماسک و فیل دیویس یک کارشناس تجاری تاسیس شده است.

۷۲ هزار واگن که چهار بسته در آن‌ها قرار دارد در یک مسیر مغناطیسی در مجموعه‌ای از تونل‌ها حرکت می‌کنند. نیروی مغناطیس در صورتی که با شارژ الکتریک باردار شده باشد، کالسکه‌ها را به سمت جلو می‌راند.
به این ترتیب خرده فروشان می‌توانند به شیوه‌ای ارزان و سریع کالاهایشان را توزیع کنند. چنین سیستمی طی ۳ سال راه اندازی می‌شود. این شرکت تاکنون ۱.۵ میلیون پوند سرمایه جمع آوری کرده و همچنین بنیاد Innovate UK نیز بودجه‌ای ۶۵۰ هزار پوندی به آن اعطا کرده است.

تونل‌های زیرزمینی در لندن پستچی می‌شوند

این شرکت مشغول مذاکره با مقامات فرودگاه هیترو است تا بتواند مجموعه‌ای از تونل‌ها سازد که کالا‌ها و چمدان‌ها را به پایانه‌های فرودگاهی برساند. این پروژه در حقیقت برای آزمایش سیستم Megaeay انجام می‌شود.

اما ساخت تونل‌ها و واگن‌های حمل بار به ازای هر یک مایل ۱.۵ میلیون پوند هزینه دارد. علاوه بر آن به ۳.۵ میلیون پوند دیگر نیاز است تا برنامه ریزی و فعالیت‌های قانونی و اداری آن انجام شود.

در همین راستا دومین مرحله از سرمایه گذاری در این شرکت در وب سایت Crowdcube برگزار شد تا بیش از ۷۵۰ هزار پوند سرمایه جمع آوری کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.